(dezinfo_poznání?)

(dezinfo_poznání?)

 

♪♪♪


Lidé nechtějí rozumět ničemu složitějšímu, protože vše geniální je přece jednoduché!

Vše zjednodušelé se ale dá nazvat částečnou dezinformací. Naše celé poznání

a vzdělávání je poměrně dezinformační! Bez ohledu na inteligenci vzdělanců

a propagaci vzdělanosti jsme pořád obecně řečeno svým povrchním přístupem

stále dost blbci.

 

 

 

 

Autor Lighter, 25.05.2026
Přečteno 59x
Tipy 16
ikonkaKomentáře (13)
ikonkaKomentujících (5)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

26.05.2026 07:55:46   jort1

vivat blbcům!

líbí

26.05.2026 15:28:05   Lighter

Vivat! Všichni přece chceme uznání. Jinak by to byla diskriminace blbců. A my se snažíme být superkorektní, ne? :-))

líbí

26.05.2026 00:52:12   cappuccinogirl

...já bejt např. stejně tak blbá jako Švejk, a nebo aspoň podobně, tož si to s hrdostí dám na vizhitky:-)
Ono vůbec není lehký bejt tím blbem-akorát:-)))

švihnutý a potrefení jsme tak nějak všichni
ono to ani jinak nejde, vždyť celej svět jer jetej a to musí, ať chcem či nechcem, zanechávat následky:-)*

líbí

25.05.2026 16:56:17   PIPSQUEAK

Z toho vyplývá: buďme chytří, blbých je dost, ale na druhou stranu: duté sudy nepotopíš.

líbí

26.05.2026 15:29:33   Lighter

Každé má své výhody. Paradoxně blbci o sobě na rozdíl od chytřejších, častěji nepochybují...

líbí

25.05.2026 14:56:10   šuměnka

znám spoustu "vzdělanců" --postrádajících inteligenci

a spoustu vysoce inteligentních - "nevzdělanců" taky

to je pak oříšek - mít názor relevantní - na mozku potenci

a rozumět pak něčemu - když je to v skořápkách a disonanci ;DD

líbí

26.05.2026 15:32:38   Lighter

To se dá podepsat. Znám tolik blbců vzdělaných a s titulem, jako by se na vysokoškolách hromadili...Dobře, pletu dohromady inteligenci a charakter, a to moc nejde...:-)) Jen o těch skořápkách mi význam zatím nedochází...každý jsme částečně blbcem, vše nejde pochopit, ani hned...

líbí

26.05.2026 15:35:58   šuměnka

no -to je takový jalový - oslí můstek

ty oříšky a skořápky - jako v té hádance, kdo jí a jí - a víc a víc toho zůstává :DD

**jako, čím víc studují - vím víc odpadu :DD

ale asi jsem to třeba nedomyslela

byl to mžik to napsat - i já mám rezervy :DD
pusu

líbí

26.05.2026 15:57:31   Lighter

Aha, nedošlo mi spojení oříšek a skořápka...Taky mám dnes nedomyšlenosti dost...:-)

líbí

26.05.2026 16:00:10   šuměnka

v poho - mně nedochází mnohem víc stěžejnějších souvislostí :))

líbí

26.05.2026 16:07:43   Lighter

Stačí souvislosti; stěžejní, to už je někdy moc...:-)

líbí

26.05.2026 16:11:08   šuměnka

to je slovo - nevím, kde jsem ho vzala?? pobavila jsem teď samu sebe :DD

vidíš, a jsme u toho - blběna :D

líbí

27.05.2026 14:20:00   Lighter

Každý mluví "po svým", řeč se vyvíjí...:-) Angličané, když jim dojdou argumenty, jestli je něco anglicky správně, tak říkají, že správné je to tehdy, když to řekne Angličan! :-)

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel