(budoucnost je zítra)

(budoucnost je zítra)

 

♪♪♪

O budoucnosti se toho hrozně moc namluví, zvláště když jste mladí; obecně tolik

líbivých výmyslů, fantastických nesmyslů, vzdálených snů a čarokrásných lží,

až nám zrak ze všech těch úžasných představ přechází. Ale konkrétní a pravdivé

a jisté je jediné: zítra to bude jiné než je dnes!

Dobrou noc, děti. Pohádka skončila.

 

 

 

Autor Lighter, 28.05.2026
ikonkaKomentáře (16)
ikonkaKomentujících (7)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

29.05.2026 01:09:50   Iva Husárková

až se mi srolovaly ponožky a do tváří a pokožky se mi vlil nach, ach... ***:-))***

líbí

29.05.2026 10:52:00   Lighter

:-))Nach je dobré znamení...

líbí

30.05.2026 02:45:11   Iva Husárková

:-))***

líbí

28.05.2026 18:59:28   Kohaku

Minulost konverguje k teď a teď diverguje k budoucnosti :)

líbí

29.05.2026 10:53:37   Lighter

Blíž k sobě nebo dál, zítra je vždycky zítra, ne dnes...:-)

líbí

28.05.2026 18:33:01   PIPSQUEAK

Už?. To je škoda...

líbí

29.05.2026 10:56:09   Lighter

I pohádky končí, i když dobře...

líbí

28.05.2026 17:01:15   jablonka

:D... dobre vygradované... s prvkami realizmu...

líbí

29.05.2026 10:56:59   Lighter

Díky. jen taková ironie...:-)

líbí

29.05.2026 11:20:46   jablonka

a väčšie deti pozerajú do noci s vypúlenými očkami:)))

líbí

29.05.2026 11:59:54   Lighter

Tak to už nesledují pohádky, ale akční thrillery na svých displejích...

líbí

28.05.2026 14:41:00   Branislav Adamiš

Dobrou noc, zítra je taky den..

líbí

29.05.2026 10:59:23   Lighter

Záleží, v jaké náladě vstaneme. Pak i Dobrý den...:-)

líbí

28.05.2026 13:01:50   šuměnka

už za chvíli to bude jiné - než před okamžikem ;)**

líbí

28.05.2026 13:10:25   Lighter

Máš pravdu, měl jsem napsat "budoucnost je dnes, tady a teď"...:-)Ale zítra je každý den zítra, to mi přijde jako ironický vtip, že budoucnost bude až zítra...:-D

líbí

28.05.2026 13:14:18   šuměnka

nejde o pravdu - já to tahle nehodnotila

napíšu vždy okamžitou emoci, myšlenku - neber to jinak, než další pohled k tvému :)*

napsals to skvěle! super ironický vtip **

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel