Anotace: koment k úžasnému světu Frráčka a jeho lesní idyle; https://www.liter.cz/miniaturahricka-fantasy-957261-cist
deviantArt.com_by_grimwalds_ai_fantasy

*
..kde čaroděj si v lese hoví
na loži, kol něj baldachýn
obrostlý plazmo od psích vín
.
tam kančíci cupitaj snoví
.
a pochrochtávaj´ v paloukoví
v hrátkách s vlčaty, jehňaty
.
smečkou jsou všichni hubatí
neb slepou bábu neuloví..
.
..tu svět se náhle rozvoňaví
pižmem zásnubním do stydliva..
.
obřadnost už se neukrývá
.
v červeni laněk k lásce slávy
* *
04.06.2026 15:18:26 Frr
šuměnko milá-já nemám slov, tak alespoň Ti vracím hejno Tvých barevných sov..
04.06.2026 15:24:16 šuměnka
já děkuji brachu milý
v tom hejnu sov se barvy v duhu slily ;)**
**
děkuji - to je tvoje dílo - mně bylo ctí si s tebou zabásnit
04.06.2026 01:33:09 Iva Husárková
zdravím všechny "z mechu..." *** a tahle je pro potěchu... ***:-))***
04.06.2026 20:02:07 šuměnka
my z mechu silou hlasu, zdravíme lásku a krásu :)**
pusu má milá
05.06.2026 02:15:20 Iva Husárková
:D *** pusa! ***
05.06.2026 08:56:50 šuměnka
ale my jsme tři - já, Frráček a ten nosatej patron - to se prostě musí;))
nešiď nás - chybí dvě pusy - ;)**
06.06.2026 01:15:44 Iva Husárková
dvě pusy! :D ***
06.06.2026 09:50:28 šuměnka
konečně spokojenost --:)** a na oplátku
ty naše vílo znojemských vonných plátků
**myšleno kvetoucích
04.06.2026 00:34:23 enigman
vidí ten kdo se dívá...
04.06.2026 08:31:21 šuměnka
snažím se, ale mám ještě velké mezery
nicméně - mocného učitele a rádce na vzhledy země i do sféry ;))*
03.06.2026 08:01:57 Hana Míšová
Tahle se mi moc líbí.
A navnadila k stránkám Frráčka.
Jsem zvědavá, co mi poví,
tak bych tam, s dovolením, vkráčla.
03.06.2026 09:16:37 šuměnka
o to taky jde - propojit cesty, ať to víří
--mám radost - že k němu míříš :)**
02.06.2026 07:15:25 Kohaku
...obřadnost už se neukrývá...
esence přírody esenci života skrývá
v červeni laněk k lásce slávy
otevřít mysl srdce dlaň
a zůstat hraví
stejně jako ti co v lese každý den se zdraví :)
02.06.2026 07:16:59 šuměnka
nu, hravá já jsem dosti
a běhat po lese - je mou výstředností ;D
**
díky za dnešní boží komenty***
02.06.2026 07:21:01 Kohaku
moci číst takové verše - to jsou ty momenty
kdy člověk stojí na vysoké střeše a roztáhne křídla
pak letí si volností a volá kolem chci další verše číst - Přidat! Přidat!
02.06.2026 07:24:54 šuměnka
ale tady je to zas poklona Frráčkovi - to je vize moudrého pána
-- jeho svět a jeho poetika - jen mnou přehňácaná
tady nemám zásluhy ;))* / ač dals mi úsměv na líce
tudíž, pokud letíš, poděkuj prosím jemu - vím, že ho to potěší!! a velice
02.06.2026 07:31:17 Kohaku
-- jeho svět a jeho poetika - je tebou načechrána
o půlnoci i z rána je jedno ze kterého světa jsou Tvá slova inspirována
je to jako divadelní scéna co je nově hraná a každá ta nová hra je lidmi milována
02.06.2026 07:38:50 šuměnka
no, hlavně, já jí od doby, co jsem jí napsala, mám v plánovači
--furt jsem to nějak posouvala --a včera si nevšimla, že jsem nezměnila datum
a zveřejnily se obě, aniž bych chtěla ;DD
jsem mimoň kříženej s blumou ;)
02.06.2026 07:47:12 Kohaku
já si říkal, že jsi se odvázala a do plánovače hned dva kousky dala.
Prostor určitě vedl tvůj plánovač, by každá bytost si více tvých veršů vychutnala.:))
02.06.2026 07:58:33 šuměnka
to se právě bojím - že je to naopak
a že zas odněkud dostanu na zobák ;DD
02.06.2026 08:05:03 Kohaku
na zobák ne - do zobáčku - drobečky a kousek chleba co se dává ptáčkům :))
za jejich zpěv poděkování - za tvé verše co jsou k mání
02.06.2026 08:09:34 šuměnka
už si vařím kávu - dneska s brioškami
do zobáku dám si - dvě, ať nejsou samy
ať si v břiše nestýskají --
ať je jim --i mně - jak v ráji ;D
02.06.2026 08:10:59 Kohaku
u tebe v břiše - pospolu - ty se mají
krásné sny ať se jim zdají :))