Anotace: rozšířená na text k zhudebnění
hudba a aranže: Robin_sepu&suno

*
Procházím krajinou tělesných křivek...
.
Po lícním hřebeni - strništěm touhy
.
Loudám se, nespěchám – pozdě či dříve
nehraje roli tu – dnes zkouším přivést
z hlubiny na světlo výseky dlouhý…
ref:
procházím krajinou - rovina, val
bez mapy poslepu – neb vím, kam dál
čtu si tě po kůži, co jsi mi dal
vše - co je rázem vším
projdu a okusím
projdu a okusím
aby ses rozehrál
*
Procházím krajinou srdečních dechů...
.
Stěnami tepu a řečištěm vzedmutí
.
Zkoumám a poznávám zcela stran spěchu
každý tok záchvěvu, který byl vdechnut
do rázu struktury - by vášeň ochutil…
ref:
procházím krajinou - rovina, val
bez mapy poslepu – neb vím, kam dál
čtu si tě po kůži, co jsi mi dal
vše - co je rázem vším
projdu a okusím
projdu a okusím
aby ses rozehrál
*
Procházím krajinou duševních vizí...
.
Proporcí - proměnnou nejvyšší ctnosti
.
Dechem se dotýkám, hmotním i mizím
v membránách zářivých, jež nejsou cizí
ničemu v splynutí - dvojích sil do věčnosti…
ref:
procházím krajinou - rovina, val
bez mapy poslepu – neb vím, kam dál
čtu si tě po kůži, co jsi mi dal
vše - co je rázem vším
projdu a okusím
projdu a okusím
aby ses rozehrál
* *
28.05.2026 14:30:00 Domeček78
Úžasné :-)
28.05.2026 15:46:40 šuměnka
pokud potěšila, tak to potěšilo i mne :)**
díky, že sis četl nebo poslouchal
krásný den
28.05.2026 03:34:30 Iva Husárková
úžasná! *** až se mi tají dech... *** a kdybys měla chvilku při svých toulkách se zastav ve Znojmě, kde oslavy 800 let od povýšení Znojma na královské město vyvrcholí velkolepou třídenní akcí s názvem Znojemská nakládačka, která proběhne od 5. do 7. června 2026... ***:-))***
28.05.2026 07:52:30 šuměnka
já bych i chvilku měla - ale zbytku se mi zas nedostává ;D
tak si ty oslavy užij za všechny z nás - a já ti díky a moc mávám ;)**
29.05.2026 01:37:54 Iva Husárková
mávám! ***
29.05.2026 05:23:36 šuměnka
a z kterého místa v té krajině přesně??
abych se zorientovala - kam to mám oplatit ;DD
30.05.2026 02:52:34 Iva Husárková
pojedeš nahoru kolem DD až skoro k lesu a tam já Ti lásku snesu... *** :D
27.05.2026 19:50:55 Kan
No to je mazec a ten refrén - bomba. A zase v tom cítím šanson. Tahací harmoška, kytara, piano, chraplák ženský, nebo mužský. Jediné oko nezůstane suché. :-))
27.05.2026 17:45:48 PIPSQUEAK
Smyslná krajina, co je to za pána, ten se mi líbí, nebij mě - prosím.
27.05.2026 19:17:18 šuměnka
proč bych tě bila?? mám radost, že se ti líbí - ale ten zbytek, dobrý vtip..
to jsem jen vytřeštila oči :DD - nevím, ale taky je to můj typ ;))*
27.05.2026 17:06:31 Mentos
Projdeš a okusíš
a pak jsme všichni okousaní.
Proč vice nezakusíš,
co je to za chování?
:-)))
27.05.2026 17:12:51 šuměnka
máš dojem, že procházím se po všech drahý??
tak trpíš úpalem - dej na hlavu si hadr ledový či vlahý ;DD
27.05.2026 07:32:32 Kohaku
Smyslné na všech úrovních :)
27.05.2026 07:41:10 šuměnka
to dělá ta hudba - s ní a těmi refrény to dostalo úplně jiné grády
už tehdy jsem přemýšlela, že by byla skvělá jako píseň -a je to tady ;DD
teď se mi to díky Robinovi splnilo - krásný den měj :)*
27.05.2026 05:48:57 valachia
Ani nemusím ladit stanice na rádiu nic hezčího by tam stejně nebylo :-)
27.05.2026 05:50:39 šuměnka
tak tos mi teď vykouzlil úsměv
honí mne mlsná - ale tys to zaplácl nejlepší sladkou věcí, cos mohl říct :)*
díky
27.05.2026 02:00:51 Špáďa
Mísu koušu, okusím
bor. Ochutil ulitu chorob.
Bor ochutil ulitu chorob!
Já máj!
To voní tu chvění něv chutí novot!
27.05.2026 05:22:56 šuměnka
tleskám - a připadám si jak na tenise - zleva zprava Míšu koušeš - zprava zleva taky
- já ho raděj´ ale lížu / toho Míšu - myslíme ještě zmrzlinu ? :D - hernajs, saky paky