Děkuji, že jsi!

Děkuji, že jsi!

Anotace: jen tak z dávného archívku... http://www.youtube.com/watch?v=C7oH6Ku27Us&feature=kp

 

Naslouchám tvým milým očím

snad rozumím

tuším

vím

v zasněném pohledu odráží se vize tvých snů

a tajemství.

 

Miluji dvě modré planety, malý vesmír pod obočím

s nadšením poznávám tvou osobnost

vnímám niterní pocity

a tiše obdivuji

miluji.

 

Zbožňuji tvou něžnou hravost

radost ze života na zemi i mezi světy

 myšlenky schované ve skleněném obalu

avšak nerozbitné ve svém názoru

i malé smutky a obavy

hřejivý hlas i smích

svůdný šepot ze rtů tvých

lehce nesoucí se tichou nocí

paprskem touhy šimrat se ponechám

smíchem a radostí svět si připoutám

jsem nesmírně šťastná

že tě mám.

 

A děkuji, že jsi.

 

Autor Rafinka, 27.05.2026
Přečteno 140x
Tipy 28
ikonkaKomentáře (18)
ikonkaKomentujících (10)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

28.05.2026 11:45:16   Marťas9

Nádhera, moc hezké...
Ráda jsem četla...

líbí

30.05.2026 07:33:15   Rafinka

Jů, to potěší, díky veliký ti :-)

líbí

28.05.2026 00:49:00   enigman

nerozbitný...

líbí

30.05.2026 07:32:48   Rafinka

To asi je... ;-))
Díky moc :-)

líbí

27.05.2026 21:40:53   danielsoft

to je nádhera*

líbí

27.05.2026 22:45:56   Rafinka

Ó, díky veliký ;-)

líbí

27.05.2026 17:08:06   J's ..

pěkné, ale někdo jako hvězdář by asi teda neděkoval,
protože jak se jednou poděkuje, může to jít k hvězdám*

líbí

27.05.2026 20:04:35   Rafinka

Hvězdy unesou všechno a zase to možná vrátí jinak ;-)
Děkuju moc.

líbí

27.05.2026 16:58:22   PIPSQUEAK

Pozoruhodné poděkování.

líbí

27.05.2026 20:03:51   Rafinka

Díky ti moc, von si to zaslouží už pár let ;-)

líbí

27.05.2026 16:00:34   šuměnka

vyznání hodné Lásky ;)

líbí

27.05.2026 20:03:17   Rafinka

Láska je fajn ;-) Moc děkuju.

líbí

27.05.2026 14:37:54   Psavec

Ta chytne za srdce.

líbí

27.05.2026 20:02:58   Rafinka

Srdíčkový díky ti ;-)

líbí

27.05.2026 13:53:41   monarcha stěhovavý

Nádhera, Rafinko, úplně se u toho žulím. :-) Tady se budu rád a často vracet. :-)

líbí

27.05.2026 13:54:47   Rafinka

Jů, to mám radost a děkuju moc! ;-)

líbí

27.05.2026 13:48:34   AlešValčík

Krásné vyznání. :)

líbí

27.05.2026 13:54:23   Rafinka

Ój, děkuji moc :-)

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel