Anotace: jen tak z dávného archívku... http://www.youtube.com/watch?v=C7oH6Ku27Us&feature=kp
Naslouchám tvým milým očím
snad rozumím
tuším
vím
v zasněném pohledu odráží se vize tvých snů
a tajemství.
Miluji dvě modré planety, malý vesmír pod obočím
s nadšením poznávám tvou osobnost
vnímám niterní pocity
a tiše obdivuji
miluji.
Zbožňuji tvou něžnou hravost
radost ze života na zemi i mezi světy
myšlenky schované ve skleněném obalu
avšak nerozbitné ve svém názoru
i malé smutky a obavy
hřejivý hlas i smích
svůdný šepot ze rtů tvých
lehce nesoucí se tichou nocí
paprskem touhy šimrat se ponechám
smíchem a radostí svět si připoutám
jsem nesmírně šťastná
že tě mám.
A děkuji, že jsi.
27.05.2026 17:08:06 J's ..
pěkné, ale někdo jako hvězdář by asi teda neděkoval,
protože jak se jednou poděkuje, může to jít k hvězdám*
27.05.2026 13:53:41 monarcha stěhovavý
Nádhera, Rafinko, úplně se u toho žulím. :-) Tady se budu rád a často vracet. :-)