Model
sociologie zkoumá společnost,
hledá vzorce,
a píše skripta –
ha!
humanita,
ta křehká,
je víc než věda –
je to jednoduché,
je to láska,
je to květina –
je to dav,
a v něm člověk –
co tiše se usmívá.
30.05.2026 19:15:55 Souputník
Dnes mají se za borce,
ti, kdo hledají vzorce
na lásku, humanitu, víru.
V suchopárné práci
cíl se potom ztrácí
a je cítit síru.
30.05.2026 16:27:40 uživatel smazán
Není to prosté zamyšlení.
30.05.2026 12:37:31 Nšoči
Lidskost je opravdu křehká ............myslím.... že měla by se asi obalit do něčeho nerozbitného ..... anebo jen poodstoupit od kladiva ???... Nevím...sociologie je těžký předmět.
Hezká básnička