Smutno je mi

Smutno je mi

Anotace: Na rozjezd jsem si půjčil první dva verše od Vlastíka , snad to nevadí.




Smutno je mi , smutno je mi
na ten smutek není lék.
Kolem mě jen prázdné stěny, 
jak v krabičce od sirek.
 
Smutno je mi , smutno je mi,
kdo mě z toho vyléčí?
I když žiju ve své zemi,
tak úmysly mám zaječí.
 
Smutno je mi , smutno je mi,
léčby už mi stačilo.
Když už tady nejsem s těmi,
s nimiž mě to těšilo.
 
Smutno je mi , smutno je mi,
kdo mě chytí za ruku?
Proč bych měl mít na problémy
doživotní záruku.
 
Smutno je mi , smutno je mi,
kdo moji tvář pohladí?
Toho beru prsty všemi,
už slyším hudbu v pozadí.
 
Smutno je mi , smutno je mi,
snad se blýská na časy.
Našel jsem tě mezi všemi,
dáš mi pusu na vlasy.
Autor Mentos, 29.05.2026
Přečteno 98x
Tipy 16
ikonkaKomentáře (14)
ikonkaKomentujících (6)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

03.06.2026 21:32:41   cappuccinogirl

vždycky se najde pohlazení
i ty jsi ji našel - jedinou mezi všemi:-)*

a návdavkem pusu i ode mne, ju?*

líbí

03.06.2026 21:55:21   Mentos

Děkuju.
:-))

líbí

30.05.2026 01:43:52   Iva Husárková

pusa! ***:-))***

líbí

30.05.2026 07:25:56   Mentos

Díky. :-))

líbí

04.06.2026 01:42:02   Iva Husárková

:-))***

líbí

30.05.2026 00:53:22   Nšoči

Mám rada gotic rock. Hezký text a k tomu ty oblouky melodie. Je fajn si to dát víckrát a pak se tam objeví kytara Emppu Vuorinena z Nightwhish.

líbí

30.05.2026 07:29:32   Mentos

Díky. Ale já jen text. A muziky si nadělám víc kousků a pak si vybírám. No, nadělám,
AI pracuje. Já si jen vyberu pro mě to nejhezčí . Díky . Emppu pozdravuje. :-)))

líbí

29.05.2026 18:23:53   PIPSQUEAK

Text i melodie se mi líbí, byť vyzní žalostně. Jen malá výtka: ocenila bych víc mužský zpěv.

líbí

29.05.2026 18:41:13   Mentos

Díky. Projížděl jsem všechny verze , které mi to vytvořilo a našel jsem jen mix žena muž.
Jestli máš zájem můžu někam poslat . :-)))

líbí

29.05.2026 17:18:51   šuměnka

je ti smutno, smutno je ti

kam najednou smích tvůj letí?

Múza hladí tváře s nocí

aby chápal, abys procit

že na smutek lék je v mnohém

jen musíš chtít - dát mu sbohem ;))*

líbí

29.05.2026 18:49:31   Mentos

Je zajímavé , že ty víš všechno.
poslední z řady zhudebněných
je o procitnutí. :-))))))

Jinak dávám smutku vale
a i když vím, že je tu malé ale.
To je to , že nemusí to být stálé,
protože není všechno dokonalé.

:-)))

líbí

29.05.2026 19:49:15   šuměnka

tuším, že dáváš - nepáslo mi to k tobě - drahý ;)*

krásný to máš - i smutek patří do emoční dráhy ;D

líbí

29.05.2026 23:07:54   Mentos

díky ti moc drahá moje,
zatím mi došly náboje.
:-)))

líbí

30.05.2026 08:17:18   šuměnka

tak to jsem asi ráda --ze zmínky :))

tedy pokud nestřílíš třeba pralinky ;D

fajn víkend i tobě

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel