Anotace: Na rozjezd jsem si půjčil první dva verše od Vlastíka , snad to nevadí.
03.06.2026 21:32:41 cappuccinogirl
vždycky se najde pohlazení
i ty jsi ji našel - jedinou mezi všemi:-)*
a návdavkem pusu i ode mne, ju?*
30.05.2026 00:53:22 Nšoči
Mám rada gotic rock. Hezký text a k tomu ty oblouky melodie. Je fajn si to dát víckrát a pak se tam objeví kytara Emppu Vuorinena z Nightwhish.
30.05.2026 07:29:32 Mentos
Díky. Ale já jen text. A muziky si nadělám víc kousků a pak si vybírám. No, nadělám,
AI pracuje. Já si jen vyberu pro mě to nejhezčí . Díky . Emppu pozdravuje. :-)))
29.05.2026 18:23:53 PIPSQUEAK
Text i melodie se mi líbí, byť vyzní žalostně. Jen malá výtka: ocenila bych víc mužský zpěv.
29.05.2026 18:41:13 Mentos
Díky. Projížděl jsem všechny verze , které mi to vytvořilo a našel jsem jen mix žena muž.
Jestli máš zájem můžu někam poslat . :-)))
29.05.2026 17:18:51 šuměnka
je ti smutno, smutno je ti
kam najednou smích tvůj letí?
Múza hladí tváře s nocí
aby chápal, abys procit
že na smutek lék je v mnohém
jen musíš chtít - dát mu sbohem ;))*
29.05.2026 18:49:31 Mentos
Je zajímavé , že ty víš všechno.
poslední z řady zhudebněných
je o procitnutí. :-))))))
Jinak dávám smutku vale
a i když vím, že je tu malé ale.
To je to , že nemusí to být stálé,
protože není všechno dokonalé.
:-)))
29.05.2026 19:49:15 šuměnka
tuším, že dáváš - nepáslo mi to k tobě - drahý ;)*
krásný to máš - i smutek patří do emoční dráhy ;D