Anotace: Tak to je asi na delší dobu poslední.
01.06.2026 20:32:03 irutiroM
nu, jak praví jedno staré přísloví - Naděje umírá poslední.
01.06.2026 20:39:30 Mentos
A to je dobře , že umřeme před nadějí?
:-)))
01.06.2026 20:42:53 irutiroM
Ale s vírou v lepší zítřky. :-)))
01.06.2026 20:45:40 Mentos
Ale my žijeme dnes.
:-)))
30.05.2026 08:30:12 Mentos
Děkuji za podporu , ale u mě to není úplně o pocitech . Aspoň si myslím.
Tohle byla moje stará věc , která se mi hodila ke zhudebněni , tak jsem
se v ní trochu pošťoural. Ale opravdu díky. :-))
30.05.2026 08:27:34 šuměnka
ono stačí psát - Múzu olíbat
a být k ní --s něhou
ono stačí psát - Múzu milovat
a ona na oplátku - rozvine inspirace běhoun ;))**
**
je nádherná - to nám nemůžeš udělat, teď, když s nás tak navnadil ;D
30.05.2026 08:32:29 Mentos
Já jsem jenom vnadič . Ale skutek utek. Neříkám nikdy , ale zatím nevidím nic v dohlednu.
Žádná líbačka ani milovačka múzí . :-)))
30.05.2026 08:35:11 šuměnka
vše je pomyslné - tak tedy Múzy vnaď a ohromuj
každé gesto je cenné - jen hlavně dělej cokoli a buď tak mile svůj ;)
30.05.2026 08:37:02 Mentos
Díky . Tobě taky vrchovatou měrou
I když tě někteří tady ...... hejtujou.
:-)))
30.05.2026 08:40:03 šuměnka
já vrchovatou měrou mám
i když Múzy nelíbám :DD
**
zato umím tríčky jiný - Múzy bavěj´ mý voloviny ;D
30.05.2026 12:39:05 Mentos
Ty si ale filuta
sedím ani nedutám.
:-)))
30.05.2026 13:35:40 šuměnka
:DD jen dutej - dutej
ať čas je vnadně rozepnutej :))
30.05.2026 13:48:09 Mentos
To je práce pro poklopce
a ne pro nás pro chlapce.
:-)))
30.05.2026 13:52:33 šuměnka
já myslela rozhalenku - nic mi nepodsouvej ;DD
a ty sjedeš tááákhle dolů --achich.ouvej ouvej
30.05.2026 13:53:55 Mentos
a rozhalenkou nic nepodsouvám?
no to si teda zoufám.
:-)))
30.05.2026 14:17:18 šuměnka
zoufáme si spolu
každý ve svém bolu
u jednoho stolu
hráčů karambolu
tak si vezmem´ tága
půjčíme gryf mága
a dáme hru usmíření
ať zoufání v smích se změní ;))**
30.05.2026 21:16:53 Mentos
na tom nelze najít mouchy
používáš pěkné šťouchy
:-)))
30.05.2026 21:28:37 šuměnka
viď? jsem ráda, že se mi podařilo tě navnadit
do hry, co miluju - a vydržím se u ní hodiny hodiny pobavit ;))
30.05.2026 08:27:06 AlešValčík
Je tam sice hodně smutku a samoty, ale ta čtvrtá sloka s nadějí na lásku mě hřeje u srdce.:) drž se, příteli.
30.05.2026 12:38:01 Mentos
Děkuji za podporu , ale u mě to není úplně o pocitech . Aspoň si myslím.
Tohle byla moje stará věc , která se mi hodila ke zhudebněni , tak jsem
se v ní trochu pošťoural. Ale opravdu díky. :-))