O ničem
Chtěla bych napsat prázdný verš,
verš vlastně vůbec o ničem…
o slově „nic“, o vyhoření,
verš, ve kterém už nic není…
Je to verš o mém vyčerpání,
proč přišlo – nemám ani zdání…
Někdy je příliv, jindy odliv,
i slova chtějí mít svůj klid…
31.05.2026 12:25:26 šuměnka
tak dej si klid a oddych tělu
i duši - jen tak prostě buď
nemá to cenu, být jak přelud
lenoš a zcela bez výčitek - než zas vrátí k žití chuť :)**
31.05.2026 09:45:16 Ross
Proč mlčet, když je co říct?
31.05.2026 11:51:05 Marťas9
Mlčím vždy jen chvíli...
Múza se se mnou spojí a myšlenky se opět rodí...