Anotace: .. :-) :-) :-)...

~~~~~~~~~
Ten písař naší lásky
chtěl vědět víc a víc
už z toho měl i vrásky
my neřekli mu nic,
byl zvědavý až hrůza
najal si špióny
o lásce píše Múza
písař jen blábolí.
Dnes pošmourné je ráno
dnes pošmourný je den
nebe se stále mračí
tak co s tím provedem?
My zůstaneme doma
v krbu už oheň plál
hrneček s teplým vínem
studené dlaně hřál.
Pokoj provoněl skořicí
nám zčervenaly tváře
my skončili jsme
v polibcích
přečteme od písaře.
Špióny písař odvolal
inkoust si dolije
o naší lásce zase psal
co se mu rýmuje...
~~~~~~~~

01.06.2026 18:14:07 šuměnka
moc krásný - hlavně první sloka se mi hodně líbí
písař o tom psal - místo aby život žil - takhle as žádnou nepolíbí ;DD
01.06.2026 17:45:08 Amidou
Zas sluníčko už svítí kam zmizel pošmourný den, asi si lebedí v dáli a pláče do trávy jen.
Netřeba krbu už, když po boku kráčí ti muž.