Uražený myšák

Uražený myšák

Anotace: Něco na odlehčení.

Povídal mi myšák Zoubek
že mám u něj velký vroubek
na báseň se Hryzka těší
proto mě tu nyní řeší

Bráním se, že to tak není
brzy se to jistě změní
musí počkat, ještě chvíli
kočky u mě dříve byly

Zoubek prská nazlobeně
též se tváří uraženě
ve spíži mi lekci dává
maso, sýry okousává

Autor Psavec, 02.06.2026
Přečteno 54x
Tipy 28
ikonkaKomentáře (3)
ikonkaKomentujících (3)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

03.06.2026 18:29:02   šuměnka

myšák ve svém nazlobení

u nás spížku taky plení

tak mu napiš prosím rým

že je Hryzka velkej´ dým ;))

líbí

03.06.2026 18:09:10   RadoRoh

:-) :-) :-)

líbí

02.06.2026 14:29:45   mkinka

Super

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel