Zkouška sirén

Zkouška sirén

Anotace: Deníkové momenty 2026

Bylo poledne
a Praha dávala najevo
hlasitý průchod bezpečnostního systému.
Pak zas auta a strnulost robotů.

Na náměstí kytky jako připomínka života.
Hluk i prach,co duši tíží
jako nechtěná cigareta.

Zvuky sanitek
a městem hříchu
brázdí ve vzduchu jed.

Hra smíření?

Ne,jen bubák,
co v komplexu
hýbat chce do karet.
Nový Babylón
a tíha,co kosí svět.

Autor mkinka, 03.06.2026
Přečteno 72x
Tipy 28
ikonkaKomentáře (10)
ikonkaKomentujících (5)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

04.06.2026 14:51:40   Frr

TÉŽ TEN MŮJ POD OKNEM SVĚT NENÍ ŽÁDNÝ MED-HOUKÁNÍ SANITEK A DELEGACÍ DOPROVODNÝCH VOZŮ..PLUS POLICEJNÍCH SVIŠTÍCÍCH HLÍDEK REJ...VŠEM URVAT ASPOŇ JEDNU KOZU ZACHTĚLO SE MI...H E J !

líbí

04.06.2026 14:59:47   mkinka

Děkuji za podporu.

líbí

03.06.2026 18:14:22   RadoRoh

Já zrovna na cestě v řidičské poloze
projíždím přes ves
když v tom ten zvuk
nad vozem..................... :-)

líbí

03.06.2026 19:26:50   mkinka

Ano, není to příjemné a člověk musí jet dál a objimam

líbí

03.06.2026 13:23:41   šuměnka

zrovna jsem vezla Niku na Prahu - když to spustilo z plných plic

někdy chce síla těch sirén vážně odvahu - a já jen volume muziky o dost víc ;DD

líbí

03.06.2026 13:28:55   mkinka

Tak to musím dělat.

líbí

03.06.2026 13:30:59   šuměnka

myšleno - dala o dost víc

už mi vypadávají i slově, ale v hlavě jsem to měla celý ;D

líbí

03.06.2026 13:33:31   mkinka

Já si toho nevšimla pro mě to bylo bez chyby

líbí

03.06.2026 12:21:33   Tereka

moc se mi libi

líbí

03.06.2026 12:36:08   mkinka

Děkuji mockrát.

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel