Anotace: Deníkové momenty 2026
Bylo poledne
a Praha dávala najevo
hlasitý průchod bezpečnostního systému.
Pak zas auta a strnulost robotů.
Na náměstí kytky jako připomínka života.
Hluk i prach,co duši tíží
jako nechtěná cigareta.
Zvuky sanitek
a městem hříchu
brázdí ve vzduchu jed.
Hra smíření?
Ne,jen bubák,
co v komplexu
hýbat chce do karet.
Nový Babylón
a tíha,co kosí svět.
04.06.2026 14:51:40 Frr
TÉŽ TEN MŮJ POD OKNEM SVĚT NENÍ ŽÁDNÝ MED-HOUKÁNÍ SANITEK A DELEGACÍ DOPROVODNÝCH VOZŮ..PLUS POLICEJNÍCH SVIŠTÍCÍCH HLÍDEK REJ...VŠEM URVAT ASPOŇ JEDNU KOZU ZACHTĚLO SE MI...H E J !
03.06.2026 18:14:22 RadoRoh
Já zrovna na cestě v řidičské poloze
projíždím přes ves
když v tom ten zvuk
nad vozem..................... :-)
03.06.2026 13:23:41 šuměnka
zrovna jsem vezla Niku na Prahu - když to spustilo z plných plic
někdy chce síla těch sirén vážně odvahu - a já jen volume muziky o dost víc ;DD