Anotace: Z deníků 2026
Kamarádka dostala
vyhazov z nájmu.
Děsí se
a má hlavu dolů.
Tichá slova
střídá zděšení.
Kam půjdu?
Sama neví.
Má zvířata
a to se nelíbí.
Vždyť nic nedělají.
Majitelé nejsou shovívaví.
Den bez naděje
je tak děravý.
05.06.2026 17:28:36 Hana Míšová
Moje rada nebyla potřeba. :-)
Myslela jsem ty smajlíky tak, že našla někoho, kdo ji ubytoval (samozřejmě i se zvířátky). Jako 1+1 . (Zkoušela jsem různými znaky nakreslit domeček, ale vždycky se některá "stěna" nezobrazila.)
Přeju krásný večer.
04.06.2026 14:41:17 Frr
to je smutný..ať počká, třeba se najde ten, ujenž má rád zvířátka!
04.06.2026 14:43:00 mkinka
Má na vystěhování dva měsíce.
05.06.2026 10:22:17 Hana Míšová
Mamka měla vyhazov, za 2 měs. Šla k práv.,odvolaly se. Získala čas na hledání bytu. (Soud se nekonal, podání pak stáhly.)
04.06.2026 01:08:34 Iva Husárková
smutné... *** původní panička Lilly se musela odstěhovat do azylového domu a nemohla ji vzít s sebou... *** kéž se najde řešení! ***:-))***
03.06.2026 18:23:02 RadoRoh
Někdy se to sype strašně
ať k dobru se vše posune
a zas je krásně.................... :-)