Nepřišel..

Nepřišel..

Anotace: "Nory"

Dnes nikam nechce se mi

sedím a počítám

 

co mám tu k setřesení

pravdu či pouhý klam

 

na modrém plátně

 

v hlubinách

za okny

 

obličej namoklý

tál v nich už tolikrát

že je sklo

 

matné..

 

 

Autor RadoRoh, 02.06.2026
Přečteno 78x
Tipy 26
ikonkaKomentáře (3)
ikonkaKomentujících (3)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

03.06.2026 10:38:06   šuměnka

to jsme včera měly zvláštní dění

--nějak hodně podobně k setřesení

líbí

02.06.2026 20:43:03   Mia2011

velmi hezké :)

líbí

02.06.2026 12:44:28   šerý

Chodím si k tobě rád posbírat. Pěkná práce*

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel