Anotace: nástin mé samoty
mouchy kol hlavy-
toť moje svatozář
stíny na stropě krášlí
mé mlčenlivé večery
prošlapanuý koberec
je loučkou posetou
uvadlými zakrslými
květy...
má samota čpí
zkyslým vínem
poznání...
02.06.2026 19:24:13 jondys
Ale tvá samota též překypuje moudrostí, disponuje dokonalým výhledem a vypráví krásné příběhy z časů již minulých. A mě, jako hosta, velmi vlídně přijala!
PS: Jen škoda, že jsme spolu neměli to štěsí, posedět ve staré nádražní hospodě v Dejvicích. Viď Jiří?
:)
01.06.2026 11:47:13 šerý
V stáří člověku zbyde jen melancholie, jeho vnitřní svět. Co je za ním, raději nevědět.
Rozesmutnil si mě...
01.06.2026 10:55:09 Jan Kacíř
Momentálně okraden o samotu, již jsem tak rád pil do němoty, jenže jsem mohl kdykoli vystoupit, tak je to jen fejk a ne samota. Myslím na tebe barde a uvidíme se...
01.06.2026 09:33:01 šuměnka
--je tolik žen, co též samotu snáší
a co by rády staraly se o tvou personu
tak najdi hodnou - ať vám bytí raší
do dlaně dlaň - a hlavy v náklonu :))*