Anotace: Prostě pralinka...
Každý chce být takovým tím,
něco ti povím, o tom vím.
Každý chce být takovým tím,
chytrým a bezúdržbovým.
Něco ti povím.
Nezastavuj, žádnou svačinku.
Na, dej si pralinku.
Něco ti povím.
Zastav na chvilinku.
06.06.2026 13:57:45 karolinakarol
Něco ti teda povím
pralinka chutnala výtečně
Něco ti teda povím
pralinka podaná písemně
dovedně, vtipně a rozverně…
07.06.2026 03:41:13 Kohaku
Něco ti teda povím
Pralinka děkuje za doplnění
Něco ti teda povím
Při přečtení tvého znění
Došlo k naplnění chutí
co člověk cení:))
03.06.2026 21:37:53 Amidou
Něco ti povím. Zastavím se chvilinku.
Dám si pralinku, vzpomenu na maminku
také jí ráda měla, pralinka byla skvělá.
03.06.2026 17:16:13 Mentos
Pra linkou do pravěku?
Jedině pod vlivem léků.
:-))))))
Byl si někdy ve Velkých Losinách?
03.06.2026 14:17:10 šuměnka
každý chce někým být - nu, ať je tedy
každý má právo zkusit cokoli - pro další nové vhledy ;)**
03.06.2026 14:45:27 Kohaku
Tuto jsem měl v plánovači několik dní dopředu, že se dneska objeví to je pro mne překvapením v novém vhledu :)