Pralinka

Pralinka

Anotace: Prostě pralinka...

Každý chce být takovým tím,

něco ti povím, o tom vím.

Každý chce být takovým tím,

chytrým a bezúdržbovým.

 

Něco ti povím.

Nezastavuj, žádnou svačinku.

 

Na, dej si pralinku.

 

Něco ti povím.

Zastav na chvilinku.

Autor Kohaku, 03.06.2026
Přečteno 98x
Tipy 24
ikonkaKomentáře (14)
ikonkaKomentujících (6)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

06.06.2026 13:57:45   karolinakarol

Něco ti teda povím
pralinka chutnala výtečně
Něco ti teda povím
pralinka podaná písemně
dovedně, vtipně a rozverně…

líbí

07.06.2026 03:41:13   Kohaku

Něco ti teda povím
Pralinka děkuje za doplnění
Něco ti teda povím
Při přečtení tvého znění
Došlo k naplnění chutí
co člověk cení:))

líbí

04.06.2026 01:02:03   enigman

já jsem svým...a dík za pralinku...

líbí

07.06.2026 03:43:32   Kohaku

Diky za zastavení u brány snění :)

líbí

03.06.2026 21:37:53   Amidou

Něco ti povím. Zastavím se chvilinku.

Dám si pralinku, vzpomenu na maminku
také jí ráda měla, pralinka byla skvělá.

líbí

03.06.2026 21:49:06   Kohaku

Dekuji za pralinkové zastavení :)

líbí

03.06.2026 17:16:13   Mentos

Pra linkou do pravěku?
Jedině pod vlivem léků.
:-))))))

Byl si někdy ve Velkých Losinách?

líbí

03.06.2026 20:58:19   Kohaku

Ve Velkých Losinách jsem nikdy nebyl

Musel bych jet velkou štreku :))

líbí

03.06.2026 14:17:10   šuměnka

každý chce někým být - nu, ať je tedy

každý má právo zkusit cokoli - pro další nové vhledy ;)**

líbí

03.06.2026 14:45:27   Kohaku

Tuto jsem měl v plánovači několik dní dopředu, že se dneska objeví to je pro mne překvapením v novém vhledu :)

líbí

03.06.2026 15:59:36   šuměnka

ty seš stejnej blbýs jako Já ;DD

my a plánovač - když já běžně skoro nic neplánuju :)

líbí

03.06.2026 16:21:17   Kohaku

:)) to mi povídej jsem zapomněl že to tam je radši to dnes zkontroluji ať zase něco plánovaně neplánovaně ne-vyjde :))

líbí

04.06.2026 09:25:23   šuměnka

v noci jsem si uvědomila, že mám pravé pralinky vlastně hodně ráda

jen jsem je měla jen párkrát v životě // popletla jsem to s těma českejma původníma

líbí

04.06.2026 10:44:18   Kohaku

zajímavé uvědomění ze snění - to je skoro k zbásnění o pravé pralince mámení

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel