Dneska ne
nechci hledět do slunce
až mi budou slzet oči
nahlížet skulinou do světa
kam bych
asi v nějaké paralelní realitě
snad mohla patřit
dneska se nechci dívat
jak skvělý jsi táta
láska k tobě
i tvé bytí
jitří nezacelené propasti nitra
žal dcery
žal matky
dnes večer
nechci se přes sklo snažit dotknout života
který mi nenáleží
dneska ne
jdu ulehnout do nezahřátých peřin
snoubit tmu se samotou
hledět na prázdný rám na zdi
s vědomím
že život do něj neohnu
03.06.2026 10:28:22 šuměnka
někdy to prostě tak je
a já ti asi dnes rozumím víc, než bych rozuměla včera :)