napojeny na sebe snad .....

napojeny na sebe snad .....

Anotace: kamarádce....

Já cítím 

Tvou duši Tvé bolesti i radosti

cítím naše srdce!!!!!.....

 

Hodně znamená pro mě

když pošleš

informace o Tvém

dění v životě.....Náramky máš nový

náramky tvůj styl kamínkový

 

......

(Jen neměj nové srdce ať se tam vejdu stále )

.......

 

Dala jsi 

fotku Tebe a mě

na skříňku v práci 

já už o nás nepochybuji seš velká

kamarádka

v mém srdci

 

Taky sem zhubla jako Ty

pár kil

to už víš

vždycky

když

jdeš z mateřské do práce

hubnu o sto šest

to je zvláštní a hubnene vždy obě

jako by jsme měly všechno podobný

vau

spojený duše!!!!...

 

 

Vau bylo to vždy krásný s Tebou tolik zážitků i dobrodružství a tak si tu pláču nad tím 

a jsem i šťastná za vše co máme ... ale 

chybíš mi kamarádko ráje 

Autor Avatarka7777, 03.06.2026
Přečteno 48x
Tipy 2

Poslední tipující: Psavec, jondys
ikonkaKomentáře (0)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře
Ještě nikdo nekomentoval.
Pokud chcete vložit komentář, musíte se přihlásit.
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel