Anotace: kamarádce....
Já cítím
Tvou duši Tvé bolesti i radosti
já
cítím naše srdce!!!!!.....
Hodně znamená pro mě
když pošleš
informace o Tvém
dění v životě.....Náramky máš nový
náramky tvůj styl kamínkový
......
(Jen neměj nové srdce ať se tam vejdu stále )
.......
Dala jsi
fotku Tebe a mě
na skříňku v práci
já už o nás nepochybuji seš velká
kamarádka
v mém srdci
Taky sem zhubla jako Ty
pár kil
to už víš
vždycky
když
jdeš z mateřské do práce
hubnu o sto šest
to je zvláštní a hubnene vždy obě
jako by jsme měly všechno podobný
vau
spojený duše!!!!...
Vau bylo to vždy krásný s Tebou tolik zážitků i dobrodružství a tak si tu pláču nad tím
a jsem i šťastná za vše co máme ... ale
chybíš mi kamarádko ráje