Anotace: ..
Každý byl mladý a aspoň jednou lezl na stromy,
každý kdysi věřil v Ježíška a těšil se až zvonek zazvoní.
Jako mladá jsem milovala houpačky,
a to, že jsme s babičkou pekly koláčky.
Avšak je tu jedna jistota,
priority se mění v průběhu života.
Dříve jsme chtěli být co nejdřív dospělí,
a teď bychom se do dětských let vraceli.
Povinnosti a úkoly, jsou někdy sice dřina,
ale když máš správnou partu kolem, i v dospělosti může být "psina".
Občas si i jako dospělák s těma svýma,
zajdi třeba i na komedii do kina,
04.06.2026 01:29:09 cappuccinogirl
Pořád mám ráda Vánoce a na ježíška věřím po svém :-)
Dětství má přání rychle vyrůst z kalhot se šrákem
a mládí taky furt někam až zbytečně spěchá...
říkám to svým dětem, nechtějí mi rozumět
a tak s věčným dítětem v sobě jen pozoruju cvrkot, vnímám svět*