DOSPĚ(LOST)

DOSPĚ(LOST)

Anotace: ..

Každý byl mladý a aspoň jednou lezl na stromy,

každý kdysi věřil v Ježíška a těšil se až zvonek zazvoní.

Jako mladá jsem milovala houpačky,

a to, že jsme s babičkou pekly koláčky.

 

Avšak je tu jedna jistota,

priority se mění v průběhu života.

Dříve jsme chtěli být co nejdřív dospělí,

a teď bychom se do dětských let vraceli.

 

Povinnosti a úkoly, jsou někdy sice dřina,

ale když máš správnou partu kolem, i v dospělosti může být "psina".

Občas si i jako dospělák s těma svýma,

zajdi třeba i na komedii do kina, 

Autor Klarina1919, 03.06.2026
Přečteno 42x
Tipy 11
ikonkaKomentáře (3)
ikonkaKomentujících (3)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

04.06.2026 01:29:09   cappuccinogirl

Pořád mám ráda Vánoce a na ježíška věřím po svém :-)
Dětství má přání rychle vyrůst z kalhot se šrákem
a mládí taky furt někam až zbytečně spěchá...
říkám to svým dětem, nechtějí mi rozumět
a tak s věčným dítětem v sobě jen pozoruju cvrkot, vnímám svět*

líbí

03.06.2026 19:18:11   KarMa

Hezká báseň, necítím tam bolestné emoce, může to být síla do dalších dnů

líbí

03.06.2026 14:19:47   šuměnka

to rozhodně může

--psina je totiž jakákoli nově nasazená kůže ;)

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel