Co vidím…

Co vidím…

Anotace: Tuhle mám v šuplíku 10 let..

Co vidím…

Jsem dnešním ránem
kdy mlha
jiskřivou bílou záclonou
obestřela zem
ale nezaklela ji
do bílého nic
jen den byl
jako babiččino naškrobené prostěradlo
a pak náhle slunce
rozprostřelo třpytivý plášť
a rozhodilo barevné konfety
stromy na kopcích tančily
vítr jim čechral taneční šaty
a po řece oblohy
plulo pár bílých mraků
nebyl včerejšek
jen dnešek
v něm vše zadarmo
nic na splátky
Takový kousek pohádky :
o tom jak být
jen nepatrnou součástí
kopců a hor...

Autor Štírečka, 03.06.2026
Přečteno 44x
Tipy 10
ikonkaKomentáře (2)
ikonkaKomentujících (2)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

04.06.2026 01:30:52   cappuccinogirl

líbí se mi tvá pohlednice světa:-)
pohádka do života a po smutku je veta:-)*

líbí

04.06.2026 13:00:37   Štírečka

Díky! Radosti je třeba

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel