Hezké sny

Hezké sny

Už týden kolem Tebe obcházím celý chtivý, ale cyklus nám v tom různými způsoby brání.
Dnešní den už je dnem nové fáze a Víš, že to vím i já. I přesto že se snažím přistupovat k tomu s laxností a tvářit se že mě nespaluje touha tak víš, jak moc po Tobě toužím.

Po klidném večeru u filmu, už jsme oba pociťovali únavu, ale vzrušení v nás přetrvávalo a ty jsi cítila, že mě tvá hlava opřená v mém klíně a holá prdelka na dosah ruky, přivádí k šílenství.

Těsně před koncem filmu jsem musel odběhnout a vracel jsem se až v okamžiku, kdy už jsi se vydala do postele.

Víš, že jen vypnu notebook a během chvíle u tebe, rychle si leháš, rychle pokrčíš nohu a druhou necháváš nataženou (víš že tak mám na tvou kundičku, výhled kterému neodolám, ale ne tak jednoduchý přístup, jako by jsi stehna jen rozevřela). Slyšíš jak otevírám dveře ložnice a rychle zavíráš oči. Slyšíš jak jdu kolem postele a v nohách se zastavuji. Nic neslyš, ale během chvíle už cítíš mé ruce které se Ti po stehnech posouvají čím dál tím víš. V okamžiku kdy se dostanou až do pasu, cítíš můj horkých dech těsně nad svým klínem, který vzápětí zasypávám něžnými polibky. Mé polibky se zintenzivňují a posouvají se čím dál tím níž. Dostávám se na hranici pysků a už cítíš, jak si jazykem razím cestu až na klitoris. Chvilku ho jazykem laskám a přitom Ti rukou sjíždím po boku až se mé prsty ocitají na vnitřní straně Tvého stehna. Pomalu ukazováčkem stoupám, cítíš, jak Ti špičkou prstu přejíždím po pysku přičemž se jazykem stále věnuji Tvému klitorisu. Když se prstem dostávám na mezi pysky, uvolňuješ pokrčenou nohu, abych Tě mohl hladit i po tom druhém, čehož okamžitě využívám. Ještě minutku tě takto dráždím a cítíš, jak mé vzrušení stále stoupá. Vjíždím prstem ke krásně vlhkému vstupu do tvé svatyně, jemně ho obkroužím a už cítíš jak do tebe vnikám. Můj prst se noří čím dál tím hlouběji až se dotýká čípku,který za intenzivního lízání klitorisu několikrát obkružuji, což tě přivádí téměř na vrchol. Cítím na Tobě že se to blíží a už to víc nemohu vydržet, Toužím po Tobě a chci být při Tvém orgazmu v Tobě. Rychle stahuji trenky. Cítíš jak jsem z tebe prstem vyklouzl a plná touhy víš co bude následovat. S pár polibky na Tvé tělo se rty dostávám až k Tvým ústům, plná touhy mi můj polibek oplácíš a rukou navádíš můj ztopořený penis do sebe. Už ho cítíš mezi pysky, na kraji své svatyně, do které lehce vniká, cítíš ho až na samém dne a nedokážeš se ubránit hlasitému, slastnému zasténání. Vteřinku si vychutnáváme ten úžasný pocit prvotního proniknutí pak za doprovodu vášnivého polibku začínám přirážet. Cítíš jak se pomalu blížíš k vrcholu, svíráš můj zadek a pánví mi vycházíš naproti, už cítíš jak tě zaléhá vlna orgasmu na kterou reaguji několika silnějšími přírazy, což způsobuje mohutnou vlnu rozkoše přičemž, při maximálním průniku přestávám přirážet a jen Tě pevně držím v obětí zatímco se mi mi tvé prsty zarývají do zad a hýždí. Vlna uspokojení pomaličku ustupuje, a Ty mě něžně líbáš, přičemž mě stehny chytáš za boky a svým klínem mi vycházíš vstříc. Znovu začínám přirážet rukou lehce hladím Tvá krásná ňadra. Zatímco Tvůj šikovný prstík nachází klitoris. Cítíš že se blížím k vrcholu a tvůj už je také velice blízko. Zintenzivňuješ tření svého poštěváčku a už cítíš že jsi na hraně dalšího orgasmu, pevně mě svíráš a cítíš, jak tě za doprovodu několika záškubu začínám plnit semenem, což Tvůj orgasmus dovršuje.

Chvilku pak jen prožíváme dozvuky, našich orgasmů. Za doprovodu polibku, z Tebe vyklouznu. Držíš mě za ruku, lehce se překulíš na bok a zády se tiskneš k mému hrudníku. Přičemž si mou ruku přitáhneš k prsům. Už jen okrajově slyšíš, jak šeptám, že Tě miluji, z posledních sil šeptáš že Ty mě taky a usínáš.
Autor Ertzy, 25.07.2019
Přečteno 191x
Tipy 2 ... Tip / Supertip
ikonka Komentáře (1)
ikonka Komentujících (1)

Komentáře

nerozdychavam to nadhera

29.07.2019 14:59:15 | ROSA ŽIVOTA ZRAKEM VNITŘNÍM OSVÍCENA

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.6 | Facebook, Twitter