Ukrajinská krize

Ukrajinská krize

Anotace: Byl jsem donucen sepsat delší text o Ukr. krizy... snad nikoho neurazím když to zavěsím i sem.

Proč by Rusko, která bojuje proti teroristům na Kavkaze něco takového vyvolávala na Ukrajině? Rusko nejsou Spojené státy, které na vrcholu drží aktivní vojenská politika. Stačí se podívat na základny USA a Ruské federace ..

Kdo je ten agresor?

Rusko už prostě bylo donuceno vybudovat základny na Kubě a Jížní Americe.

A propo - satelitní snímky, vždy měli 'razítko' - takovou tabulku s informacemi, čas, číslo/jméno satelitu a další 'blbosti' - proč ty snímky, které ukazují Ruskou aktivitu v Donbasu žádné razítko nemají?

Proč jsou ty snímky černobílé a rozmazané? To je na tom google líp než americká rozvědka?

Porošenko mluvil o Ruské invazi. Po několika dnech prohlásí : 'Nenazývám to invazí, jde o druh vpádu, jsou tam vojska.' Nyní žádá Rusko o společné hlídání hranic.
Důkaz zmatenosti a kopání do vzduchu při prohře - viz níže.

OSN se v jejich vyjádření vyjádřilo stručně, že nemají důkazy o přítomnosti Ruska v oblasti.

To samé sestřelené malajské letadlo - proč už o tom neslyšíme? Dokonce Českou televizy kvůli tomu RRTV ( Rada pro rozhlasové a televizní vysílání ) žádá o vysvětlení proč neinformovali o pohybu ukrajinského protileteckého systému v oblasti, a ukrajinské stíhačce ve vzduchu nedaleko zřícení letadla. Ale asi si musíme vzít na vědomí, že ČT a NOVA nejsou nezávislé zprávy. Člověka s rozumem trkne už časté opakování slov 'asi' , 'pravděpodobně' , 'prý' - takové informace nebudí důvěru.

Vzhledem k situaci 24. srpna o protiútoku povstalců a obklíčení regulérní ukrajinské armády a následné obklíčení další skupiny. V obklíčení bylo 7000 až 10000 tisíc vojáků ukrajinské armády. ( tvrdí jak ruské tak ukrajinské zdroje ). Obě strany se schodují na obrovské dezerci ukrajinských vojáků - podle ukr. informací se řeší až 4 tisíce případu dezerce.

Proč toto neslyšíme v mediích?
A kolik vojáků tam vlastně valčí?

Na povstalecké straně valčí Srbové, Čečenci i Rusové. Dobrovolníci. V ukr. regulérní armádě valčí lidé z donucení lidé ze západní Ukrajiny. Dokonce i jen anglicky mluvící - to asi Ukrajinci nebudou že?

Naštěstí už vše běží v mírových vodách. A zajatci se vyměňují.

Ale aby nějakej hňup tvrdil že to Putin je agresor a jak si dovoluje svoji armádu přesouvat na svém území. To je už moc ...

Na Ukrajinu dnes směřují vojska Německa Polska a USA. To je ale v pořádku.


Vydím vše jako propagandu západu, která stupňuje a hledá v Rusku nepřítele.

Závěrem chci dodat, že ruský car ( Ivan Hrozný? ) vydal usnesení, že kriminálnici, malomocní se musí přestěhovat na Ukrajinu.

Jestli bude konflikt, mám zbaleno a mířím do Ruska. Bojovat proti světovému zlu. V tom mám jasno.
Autor Kubský P., 15.09.2014
Přečteno 990x
Tipy 3
Poslední tipující: Amonasr, Oxík, Frr
ikonkaKomentáře (3)
ikonkaKomentujících (2)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

Nikam nejezdi - zlo je na obou stranách, je to jen mocenská hra o vliv z obou stran, byla by to z Tvé strany zbytečná oběť, mnohem prospěšnější bude, když zústaneš naživu. Nešťastnými oběťmi jsou obyčejní lidé na obou stranách a ti, kteří to vyvolávají, si jen mastí kapsy (na obou stranách). Souhlasím ale s tím, že tohle bylo a je podněcované především ze západu, zejména snahou o posílení či spíše udržení globálního velmocenského vlivu USA a nedodržením slibů z období pádu berlínské zdi, Rusko je spíš v defenzívě a chová se jen pragmaticky, i když chytřeji, než západ. Chování západu je zde opět snůškou trapné bezradnosti, kdy něco spískal a nezvládá to - pokolikáté už od fatálně nesmyslného vtržení do Iráku, kterému kdejaký trouba tleskal i tady...?

15.09.2014 23:32:09 | Amonasr

Bla bla bla .... a zase do větru .... je docela hodně zbytečné to ponaučování? To nevíš? ;-)

17.09.2014 20:34:38 | Kubský P.

To není poučování, to je názor a jedna rada, abys nikam nejezdil ;-) Když sem dáváš takové texty, měl bys dokázat přijmout i názory druhých, byť s nimi nesouhlasíš... ;-) A že se mou radou případně nehodláš řídit, to je mi samozřejmě jasné předem - ale říct jsem ji musel. Neznám hloupěji zmařené životy, než v takto nesmyslném a uměle vyvolaném konfliktu...

17.09.2014 20:41:56 | Amonasr

© 2004 - 2022 liter.cz v1.5.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí