Být Spolužákem se již nenosí!

Být Spolužákem se již nenosí!

Anotace: Reaguji na příchozí zprávu od Seznamu o definitivním ukončení služby Spolužáci, což pobouřilo mnoho lidí a pamětníků. Tradice toho správného internetového vzpomínání a setkávání mizejí, přesto máme ještě...

Reaguji na příchozí zprávu od Seznamu o definitivním ukončení služby Spolužáci, což pobouřilo mnoho lidí a pamětníků. Tradice toho správného internetového vzpomínání a setkávání mizejí, přesto máme ještě domácí a zahraniční sociální sítě. I na Spolužácích jsem spravoval profil, ale doba ubíhá, stárnu, maturita - to už ani není pravda, když si zavzpomínám.

Sice mě někteří čtenáři nařknou, že je tenhle článek dost senilní až trapný, ale v tom případě se netěším na seniorský věk. Úpadek služeb Seznamu hodnotím jako trend ztráty mezilidských kontaktů, dovolím si to nazvat další hřebíček na rakev zanikajícího českého národa.

Opravdu chceme být v českém prostředí izolováni, kdo stojí za těmito "prasárnami?" Snad ne šedí mimozemšťané, i když se hovoří, že prý ano celkovým vlivem na domácí i světovou populaci a civilizaci.

Být spolužákem se již nenosí, tak za nás opět rozhodli, že zkažený systém je nejlepší definitivně vypnout!

Václav Kovalčík
ikonka Komentáře (0)

Komentáře
© 2004 - 2019 liter.cz v1.4.5 | Facebook, Twitter