No tak, chlapi...

No tak, chlapi...

Anotace: Chlapi nepláčou, nesvěřují se a řeší všechno sami...a ženy potřebují ochranu. Tak aby bylo jasno...

Všichni známe ty staré, hloupé, nesmyslné škatulky, do kterých se rozdělují vlastnosti a zvyklosti dle pohlaví, přičemž muži se dostávají do škatulek citů neprojevujících drsňáků, kteří si poradí se vším hravě sami, a ženy zase do těch, kde něžnost, zranitelnost a potřeba ochrany vítězí nad bojovností, dobyvatelských duchem a potřebou ochraňovat. Ony přece jsou předurčeny k tomu, aby je muž ochraňoval, aby jim byla k dispozici jeho náruč a mužná síla.
Takže, milí zlatí, chci říct tohle...jsem žena a ne vždy si se vším poradím. Např. mi někdy nejde otevřít sklenice od okurek a taky nevynesu nábytek po schodech. :-) A ano, někdy taky potřebuju ve svých problémech znát mužský názor, který se často vyznačuje nadhledem a nezveličováním problému. Ano, muži taky bývají fyzicky zdatnější a silnější, takže se žena v jejich blízkosti může cítit bezpečněji, ale...nemyslím si, že je nutné vždy a za každých okolností zdůrazňovat, že muž je muž a měl by všechno zvládnout sám, problémy řešit v sobě a neplakat, protože i já mám silný ochranitelský pud, i já chci hergot vidět, že chlap má emoce, i já chci být ta, která mu bude nápomocná svým ramenem na vyplakání, která ho může utěšit, když mu není nejlíp, které se svěří a nebude se cítit jako slaboch a blbec, protože takového muže bych já nikdy jako slabocha a blbce neviděla, naopak!
No tak, chlapi...ano, nejste všichni stejní, ale vy, kteří máte potřebu dělat ze sebe supermany - serte na to. Projev emocí a žádost o pomoc je projev důvěry vůči ženě. Nikoliv slabost. Jsme všichni jen lidé a není zapotřebí v sobě něco dusit.
Autor Isabella Monvoisin, 10.04.2014
Přečteno 508x
Tipy 6 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: V.N.Losinský, Draconian, Bakchus, Luky-33
ikonka Komentáře (4)
ikonka Komentujících (3)

Komentáře

Hezky napsané!
No občas bych fakt potřeboval obejmout.

23.06.2014 13:15:55 | Draconian

Děkuju.

24.06.2014 15:42:34 | Isabella Monvoisin

Nuže, pozor si dej! :-D

04.05.2014 14:20:08 | Isabella Monvoisin

No,dosud neznámá autorka,mladá,leč s rozhledem.Na Tebe si dám pozor.

04.05.2014 14:18:21 | Bakchus

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.9 | Facebook, Twitter