Fórum

Dotaz

Tylda (27.05.2026 15:05:34)

Dobrý den, neporadil by mi prosím někdo, kam bych mohla dceři (9 let) vkládat její tvorbu. Básničky, písničky, krátké příběhy. Jde mi jen o to, aby měla nějakou reakci od okolí a to ji motivovalo k další tvorbě. Nenašla jsem jiný web než tento. Moc děkuji.

Pavel D. F. (28.05.2026 17:50:15)

Schválně jsem se taky pustil do hledání a zjistil, že Liter.cz je asi poslední z dynamicky fungujících literárních serverů. Je zde celkem slušná komunita, zkuste to s námi ;-)

GiovaniDaVinci (29.05.2026 08:31:32)

Tady je to takový nejlepší pro začátky

Tylda (29.05.2026 22:34:45)

Dobrý večer, moc děkuji. Určitě to zkusíme :-) Jen jsem si říkala, že je to určené asi spíš dospělým, tak zda se to sem hodí. Děkuji za pomoc :-)

GiovaniDaVinci (30.05.2026 08:19:27)

Určitě hodí, není to tady striktní a lidé tady, pokud vedete, že to píše mladé děvče, jsou velice milí a podporující :-)

© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel