Dnešní odpoledne

Dnešní odpoledne

Anotace: ...

Na trávě kniha.

Aperol na jazyku.

Tak hltám léto.

Autor Melfëa, 29.05.2026
Přečteno 84x
Tipy 19
ikonkaKomentáře (16)
ikonkaKomentujících (8)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

04.06.2026 00:28:39   cappuccinogirl

...a proč ne? Skvělý způsob:-) Přidám se se sklenkou mojita:-)*

líbí

30.05.2026 10:29:07   enigman

vychutnávám...

líbí

30.05.2026 10:46:10   Melfëa

Na vychutnáváni je brzy, moc dlouho jsem čekala, zatím hltám :)

líbí

30.05.2026 00:56:38   Nšoči

Krásné žití léta. Škoda, že nepiju alkohol :-) Tak možná vodu ? Ale to byl trochu suchý text :-)

líbí

30.05.2026 10:46:57   Melfëa

Nealko prosecco je dobré ;)

líbí

30.05.2026 00:18:10   La Suneteto

Pěkné!
Jen dvě OT:
Astronomicky je ještě jaro. :-)
Aperol nahrazuji Biterolem, je za méně jak polovinu, a chuťově velmi blízko. V míchanicích rozdíl nepoznat. :-D
:-)

líbí

30.05.2026 10:48:40   Melfëa

Já vím :) ale já už mám léto :) ano chutná mi obojí :)

líbí

30.05.2026 11:18:05   La Suneteto

:-)

líbí

29.05.2026 22:30:13   Kohaku

Skvělý ;)

líbí

30.05.2026 10:49:17   Melfëa

Díky

líbí

29.05.2026 22:16:43   AlešValčík

Krásné haiku.:)

líbí

30.05.2026 10:49:05   Melfëa

Diky

líbí

29.05.2026 22:11:56   šuměnka

:)) tak s chutí noci

i chutí Aperolu

hltej i pocit

líbí

30.05.2026 10:49:47   Melfëa

Aperol jen přes den :)) to je denní drink :)

líbí

30.05.2026 11:07:14   šuměnka

nepiju ho, tak to nevím ;)

díky za ozřejmění

**takže to je jak s cappuccinem dopoledne ;DD

líbí

30.05.2026 11:25:12   Melfëa

Tak nějak :)

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel