Anotace: ...
Na trávě kniha.
Aperol na jazyku.
Tak hltám léto.
30.05.2026 00:56:38 Nšoči
Krásné žití léta. Škoda, že nepiju alkohol :-) Tak možná vodu ? Ale to byl trochu suchý text :-)
30.05.2026 00:18:10 La Suneteto
Pěkné!
Jen dvě OT:
Astronomicky je ještě jaro. :-)
Aperol nahrazuji Biterolem, je za méně jak polovinu, a chuťově velmi blízko. V míchanicích rozdíl nepoznat. :-D
:-)