obyčejné atributy existence

obyčejné atributy existence

 

 

 

Ministerstvo zdravotnictví je samé varování.
Je čím dál těžší přežít.
Kdysi bylo pár strašáků na polích.
Nyní jsou na každém kroku.
Umřeš!
Ale to já přeci vím.

 

Statistiky jsou jen statistiky.
V konečném důsledku nic neznamenají.
Patří k těm věcem, co se dají číst, jak se to hodí čitateli.
Něco jako bible.
Už jen proto se nedá věřit, že jsou to slova boží.
Nebo právě proto se dá věřit, že jsou?
Éterické vědomí se na nás dívá.
Stejně v těch kvantech lítáme od zdi ke zdi.

 

Na lavičce v parku byli dva.
On trochu usínal.
Nakonec řekl, že ji miluje.
Jakoby ji posílal pohlednici z dětského tábora.
Vzala si ho prsty u nohou.
Nic takového dosud nezažil.
Nakonec vykoktal...ale já nejsem očkovaný.

 

PS.
„Myšlenky přece nikomu neublíží!“ vykládal rackovi, co se mu chechtal.
„Zajímavá myšlenka,“ chechtal se racek a pozval k tomu i kamarády.

 

 

 

 

 

 

Autor jort1, 04.06.2026
Přečteno 66x
Tipy 29
ikonkaKomentáře (14)
ikonkaKomentujících (8)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

06.06.2026 14:06:17   karolinakarol

Zrovna rackům bych nic nevykládala. Umí být pěkně zákeřní, skoro jako naočkovaní.

líbí

07.06.2026 10:08:25   jort1

ono je těžký vědět komu věřit

líbí

05.06.2026 01:28:46   enigman

občas přelítnu i přes zeď...

líbí

05.06.2026 07:31:00   jort1

stačí pořádný kopanec

líbí

04.06.2026 18:50:31   RadoRoh

Strašení je teď v módě, lidé klikají a klikají a pomalu si odvykají celé články číst, hlavní jsou jejich nadpisy, kritické myšlení je tabu a vlastní názor, obvzlášť ten co nepluje s proudem, je třeba "hodnotově" umravnit a proočkovat oním Ty, Ty, Ty........ :-)

líbí

05.06.2026 07:30:41   jort1

a za všechno můžou média...

líbí

04.06.2026 13:41:17   Psavec

Strašáků je víc než dost.

líbí

05.06.2026 07:30:01   jort1

proto se raději nedívám do zrcadla

líbí

04.06.2026 13:09:08   Lighter

Proti škodlivým myšlenkám se nedá očkovat...jen je chechtáním z hlavy vypustit. :-))

líbí

05.06.2026 07:29:35   jort1

já se chechtám hodně

líbí

04.06.2026 12:33:06   jablonka

Líbí se mi vychechtaní racci

líbí

05.06.2026 07:29:13   jort1

i mě

líbí

04.06.2026 09:16:24   šuměnka

ten název mne potěšil

v něm je řečeno vše ;)*

**

bible pro ty, kdo tu chtěj bejt dýl

líbí

05.06.2026 07:28:58   jort1

no jo...je toho tam hodně

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel