Ministerstvo zdravotnictví je samé varování.
Je čím dál těžší přežít.
Kdysi bylo pár strašáků na polích.
Nyní jsou na každém kroku.
Umřeš!
Ale to já přeci vím.
Statistiky jsou jen statistiky.
V konečném důsledku nic neznamenají.
Patří k těm věcem, co se dají číst, jak se to hodí čitateli.
Něco jako bible.
Už jen proto se nedá věřit, že jsou to slova boží.
Nebo právě proto se dá věřit, že jsou?
Éterické vědomí se na nás dívá.
Stejně v těch kvantech lítáme od zdi ke zdi.
Na lavičce v parku byli dva.
On trochu usínal.
Nakonec řekl, že ji miluje.
Jakoby ji posílal pohlednici z dětského tábora.
Vzala si ho prsty u nohou.
Nic takového dosud nezažil.
Nakonec vykoktal...ale já nejsem očkovaný.
PS.
„Myšlenky přece nikomu neublíží!“ vykládal rackovi, co se mu chechtal.
„Zajímavá myšlenka,“ chechtal se racek a pozval k tomu i kamarády.

06.06.2026 14:06:17 karolinakarol
Zrovna rackům bych nic nevykládala. Umí být pěkně zákeřní, skoro jako naočkovaní.
04.06.2026 18:50:31 RadoRoh
Strašení je teď v módě, lidé klikají a klikají a pomalu si odvykají celé články číst, hlavní jsou jejich nadpisy, kritické myšlení je tabu a vlastní názor, obvzlášť ten co nepluje s proudem, je třeba "hodnotově" umravnit a proočkovat oním Ty, Ty, Ty........ :-)
04.06.2026 13:09:08 Lighter
Proti škodlivým myšlenkám se nedá očkovat...jen je chechtáním z hlavy vypustit. :-))