Dnes má svátek Vilém,
tak proto je v bílém.
Ale on je v bílém stále,
když dělá na operačním sále.
29.05.2026 01:17:41 Iva Husárková
Po polední pause
Přivezli mě s nohama nahoře
Ale Vilém zrovna ochořel
A tak bez něj - doktora House
Já na sále operačním
Po Vilémovi stále lačním... ***:-))***
29.05.2026 05:37:22 Mentos
Nespletla sis nemocnici?
Ale v do které nemohu říci.
:-)))
28.05.2026 19:56:21 Mentos
Vilda Čok byl dycky šok.
Vilém Tell byl dycky na dostřel
Pak ten ,co pekl housky,
ale ten vynechával erotické kousky.
:-)))
28.05.2026 09:10:52 šuměnka
první Vilda, který jsem znala, byl Čok - figura bohéma :DD
a kámoška ho tak milovala, že má syna Viléma ;))