Dusno..

Dusno..

Anotace: "Nory"

Je třeba mít

ty správné názory

navzdory rozumu který se vyspal

z migrační opice

hodnotám navzdory

---"nemohu dýchat"---

tím jsem si

jistá..

 

:-(

Autor RadoRoh, 04.06.2026
Přečteno 55x
Tipy 15
ikonkaKomentáře (3)
ikonkaKomentujících (3)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

05.06.2026 01:30:16   enigman

co třeba vyvětrat...

líbí

04.06.2026 07:37:42   jort1

však se nadechneš

líbí

04.06.2026 12:05:44   šuměnka

tys mne zas předběhl - to jsem chtěla napsat ;D

že dech si cestu najde

i když chuť si zajde

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel