Emperor of the Nine Towers

Emperor of the Nine Towers

Uprostřed gigantické místnosti se tyčil ohromný kulatý stůl, který byl vytesaný z černého kamene a zdobený několika velkými bledě zářícími runy. Obklopený byl 57 luxusními židlemi, které byli zcela obsazené, ale jen jedna židle byla prázdná a vynikala nad ostatními. Byla to židle zdobená těmi nejvzácnějšími drahokamy a světovými předměty Worldborne, byla totiž určená tomu jenž vládl této místnosti. Ale tato osoba, nebyla v přítomnosti 56 osob.

Jeden z 56 členů, kteří seděli a bedlivě čekali na toho, jenž vládne této místnosti byl oděn do plné rudé platové zbroje, která vyzařovala nelidskou a temnou auru zoufalství. Jeho zbroj však nepřipomínala žádnou takovou, která by byla vyrobena v lidském světě a lidskými kováři - byla jako z jiného světa. Jeho krutá přilbice připomínala lebku člověka, která byla potažena rudým masem. Jeho detailní brnění vypadalo jako lidské tělo bez kůže a každý pohyb, který vydal vypadal jako kdyby se právě chystal vysát veškerý život, který se nacházel v místnosti. V pravé ruce pevně svíral svoji velkou zbraň odachi, která svým vzhledem připomínala unikátní dekorativní kousek, ale z jejího jílce kapala neustále krev, avšak nikdo z přítomných si s tím nedělal starosti, protože krev v zápětí z podlahy zmizela.

Ve Worldborne si každý hráč mohl vybrat mezi třemi skupinami široce rozvinutých ras své postavy: Heteromorfní, humanoidní a Demilidskou.

Mezi humanoidní rasy patřili: elfové, půl elfové, trpaslíci, genomové a tak dále. Demilidské rasy většinou měli tendenci vypadat velice ošklivě, byli to: skřeti, ještěři, a podobně. A heteromorfní rasy, ty měli většinou vyšší obecné (hlavně útočné) statistiky, ale měli zase své nevýhody. Celkem bylo osm set celkových hratelných ras, včetně těch pokročilých a vylepšených.

"Vidím, že jsi pořád v dobré formě, Hisame."

Dlouhé ticho v místnosti náhle přerušil hluboký hlas muže, který se rozezníval po celé místnosti a odrážel se od stěny ke stěně. Majitelem tohoto hlasu byl 2,5 metrů vysoký muž, ale cosi na něm bylo divné, jeho tělo nebylo lidské. Měl na sobě černou plátovou zbroj, která byla posetá modrými diamanty, hruď mu zdobil velký karmínový diamant a celá zbroj byla zlatě zdobená. Jeho přilbice připomínala tvář nějakého podivného tvora podobnému lvovi, ale z přední části přilby mu rašil dlouhý zlatavý roh, který vypadal velice impozantně, měl zlatý ocas, který byl větší než on sám a byl pokryt dlouhými kovovými hroty.

"Ano, jak vidíš, jsem pořád celá. Snažím se nevyčnívat. I když se mi to zrovna nedaří."

Tato žena by se dala nazvat jako bohyně krásy. Její fialové dlouhé vlasy jí sahaly až po ramena, a zakrývali tak polovinu její tváře. Její oči měli tmavě modrou barvu a její kůže byla bledá jako vosk.

Na sobě měla plné rudé punčochy, které jí sahali až po hrudník, které následně překrývalo stříbrné detailní brnění. Na ramenou měla připnuté velké černé gotické peří, které ladilo s jejím brněním. Kolem pasu měla připnutý černý plášť. Avšak její chloubou bylo, něco co připomínalo velký zlatý klíč, který se jí vznášel nad hlavou spolu s několika černými dýkami.
Autor Samebito, 08.01.2022
Přečteno 64x
Tipy 1
Poslední tipující: mkinka
ikonkaKomentáře (0)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře
© 2004 - 2022 liter.cz v1.5.1 | Facebook, Twitter