Černá díra života

Černá díra života

Dlouhodobé vystavení stresu, se stáváme podhoubím pro choroby. Jak se vyhnout něčemu, čemu čelíme den ,co den. Stávám se zanícen... Je to rána vnitřní, co druhý pouhým okem nevidí. Jen ty cítíš, jak se v těle rozvíjí. Nechává si čas, aby více škody napáchal. Živý se maličkostmi a my ho hlady netrápíme. Ať se to týče v kruhu osobním, či otevřeném. Vždy přijde něco, čím jej pohostit mám. Poctivě krmíme, tu škodnou,co dobře znám. Jednoho dne , napadne i schránku v které dlouhé časy v tichosti přebýval. Je mu to již málo, co mohl to si vzal. Své nenasytné chapadla, ovine okolo částí těla. U každého, však napadá jinak. Aby se ta naše pijavice nenudila, podvolíme se více. Čemu vlastně chtěla. Pokud se nepodchytne dříve, než se plně v něco rozvine. Neublíží jen tobě, ale všem a hlavně rodině.
Autor Manková, 20.03.2019
Přečteno 47x
Tipy 4 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: Lighter, Iva Husárková
ikonka Komentáře (5)

Komentáře

Naprosto přesně to píšeš, zažil jsem to. Vlastně to zažívají všichni, když si to připustí, že nejsou nezničitelní a nesmrtelní...dokud ještě není pozdě.

21.03.2019 15:28:03 | Lighterreagovat

Zdravím. Bohužel musím konstatovat, že je to choroba dnešní doby. Není tvora, který by se tomu vyhnul. Někdo v menším tlaku, jiný neslučitelný se životem. Tak si držme palce. Převážně si v mnoha případech, za to můžeme sami. Jelikož to dovolíme.

21.03.2019 15:47:14 | Mankováreagovat

díky stresu dopracovala jsem se k chronické únavě každý den bojuju o přežití nikdo to nevidí když se dostanu z práce domů třesou se mi ruce vysílením říkám si jak dlouho to vydržím a stojí to ještě za to? všem kteří trpí únavou neslučitelnou se životem a přitom lékařská vyšetření jsou v pořádku všem kteří trpí bolestí očí fyzickou slabostí šíleným psychickým napětím moc držím palce lidi bojujte ještě teď dneska jen pro tu chvíli pro tenhle okamžik děkuju Manková ať máš hodně síly a energie a krásný den :-))

21.03.2019 09:03:18 | Iva Husárkováreagovat

Děkuji za otevření se. Beru to, jako projevenou důvěru k mému psaní a myšlenky. Zajisté je mi líto, co musíš prožívat. Svádět vnitřní boj, tak aby nikdo nepoznal bolest. Která je mnohem horší, jak popálenina. Přeji hodně zdaru a myslím, že nic za to nestojí. Aby si takhle trpěla. Život je moc krátký. Opatruj se.

21.03.2019 16:08:37 | Mankováreagovat

:-))

01.04.2019 11:00:49 | Iva Husárkováreagovat

© 2004 - 2019 liter.cz v1.4.4 | Facebook, Twitter