Buď

Buď

Anotace: Buď dokonalý v mých očích...

Dotek tvých rtů na těch mých, to je jako když ručka novorozence svírá hedvábný šál.

Je to jemné, téměř nevinné, a přesto se v tom skrývá tolik touhy, množství neředěné vášně. Zvířecí chtíč.

Je to tanec. Lehký, dokonalý tanec, jehož kroky známe jen my dva.

Ta chvíle, kdy se mi srdce rozbuší tak silně, až si musím přiložit ruku na hruď…jen pro jistotu, aby nevyskočilo. A pak se ke mně přitiskneš. Lehce, ale pevně. Chráníš mě. Objímáš mě. Obklopuješ mě.

Nemusím být iniciativní. Nemusím tlačit na pilu, není třeba slov. Z mého pohledu vytušíš, po čem toužím. A ty to chceš taky. Konečně si můžu dovolit být slabá…protože ty jsi mým brněním. Chráníš mě před celým světem, i přede mnou samotnou.

Jsi jako ochranný štít uvnitř mé hlavy. Ve tvé přítomnosti se ke mně nedostanou. Deprese, úzkosti, ani ty hlasy…to vše je minulost. Ty jsi přítomnost. Jsi můj hrdina. Můj král. A já nemám problém vzdát se na místě své hrdosti. Ráda před tebou pokleknu. Splním každé tvé temné přání. Nezáleží na tom, co jsi udělal. Jsi tu se mnou, to je důležité. Můžeš být padouch, jen nesmíš ustoupit ze svých nároků. Budeš li si věřit, budu za tebe bojovat. Budeš má cesta, můj cíl. Stačí, když přitiskneš své hedvábné rty na ty mé. Když mi dovolíš skrýt se ve tvé náruči. Pak bude všechno, jak má být.

Jen škoda, že existuješ pouze v mé mysli…

Autor PonnyPrincess, 22.05.2020
Přečteno 175x
Tipy 5
Poslední tipující: Majda, jenommarie, Guldrun
ikonkaKomentáře (2)
ikonkaKomentujících (2)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

Krásné! Jednou (v pravý čas :-)) se z mysli otiskne do reality :-) ST*

23.05.2020 18:48:00 | Majda

Buď té myšlence věrná...on si tě jistě také už hledá. ;-) "ST" moc krásně napsané a vše..co má mít láska...to jistě jistě tě čeká

23.05.2020 12:43:18 | jenommarie

© 2004 - 2021 liter.cz v1.5 | Facebook, Twitter