Výsledky evropských voleb 2014 jsou výsměchem vůči lidství!

Výsledky evropských voleb 2014 jsou výsměchem vůči lidství!

Anotace: Blíží se mé narozeniny (červen 2014), a tak si přeji rozumný dárek, aby Česká a Slovenská republika vystoupila z Evropské unie a aby vzniklo...

Blíží se mé narozeniny (červen 2014), a tak si přeji rozumný dárek, aby Česká a Slovenská republika vystoupila z Evropské unie a aby vzniklo opět prosperující a soběstačné Československo. Připojme si k němu Podkarpatskou Rus, Zemi Kladskou a polské Těšínsko, které nám v první republice patřilo. Byl by to pěkný dárek k narozeninám, z něhož by měla radost celá společnost, jež je nyní smutná z trapného výsledku euro-voleb 2014.

Malá účast voličů v České republice a Slovenské republice hovoří jasně pro zrušení nesnesitelné byrokratické politiky Evropské unie. Nezvítězil rozum, ale politické strany, jež rozkrádají a ožebračují obě země i jejich obyvatele.

Mnozí „jazykové“ by pravili, že si zato většinová společnost může sama, když nechodí k volbám. Raději jezdí třeba do přírody, případně se věnuje svým rodinám atd. Na druhé straně – co může člověk v dnešní době dělat, když mu jde třeba o zaměstnaneckou pozici v nesnesitelném podnikatelském prostředí? Bohužel musí být loajální k nelidským poměrům, aby si udržel „stabilní“ příjem, jenž se mnohdy nazývá almužnou! Již 25 let se pohybujeme v likvidačním kolotoči!

Co svým dětem můžeme opravdu nabídnout? Odpověď je jasná – „holou zadnici,“ více lidí bez domova, více exekucí, nedostupnou lékařskou péči, rozvrácené hospodářství, vysoký státní dluh, znečištěné životní prostředí, vysokou kriminalitu a nekvalitní potraviny, jež dennodenně konzumujeme. Opravdu „růžová“ budoucnost čeká nejen nás, ale i naše děti! Nůžky mezi chudými a bohatými se budou víc a víc rozevírat. Nepřejme si však zánik střední třídy – to by byla nepříjemná pohroma!

Vážení občané, nedejme zahynout naši státnost i národní hrdost. Nedejme vykořisťovat naši zemi i rodnou řeč. Vzájemně si pomáhejme v nejtěžších chvílích života. Buďme k sobě milí a tolerantní. Vystupme včas z pochybné party (Evropská unie), jež nás dennodenně sužuje i trápí. Vytvořme opět vnitrostátně i mezinárodně uznávané Československo. Jedině tak nám všem bude lépe. Děkuji.

Václav Kovalčík
ikonka Komentáře (5)
ikonka Komentujících (2)

Komentáře

A když už výstup, tak ostnaté dráty kolem té naší předrahé zemičky a kilometrové fronty na hranicích, ať je to se vším všudy.

01.06.2014 08:05:16 | Lilien

Lepší je naše nezávislost, prosperita a soběstačnost - nechtějme být "věčně" zadlužení a zbídačení otroci Evropské unie. Dále bych chtěl říci, že chaotická a pochybná demokracie zničila např. národní Církev československou husitskou a další protestantské církve (doklad: výsledek sčítání lidu 2011). Za úpadek naší země pejorativně poděkujme vládám po roce 1989. Navíc "okleštěná" Česká republika má slabý demografický růst - vlastně stárneme - při současném mafiánském řádění se státními aktivy a státním rozpočtem nebude v budoucnu na důchody. Tahle země mohla bez problémů vzkvétat nebýt post-sametových prospěchářů a tunelářů. A proto schvalujme kvalitní zákony, aby se dobrým lidem žilo v naší rodné zemi skutečně dobře. S pozdravem a přáním hezké neděle. Ing. Václav Kovalčík

01.06.2014 11:53:24 | Ing. Václav Kovalčík chce zlepšit svět.reagovat

A na to vše je lék ostnatý drát? Ten tu byl dlouho a nic podstatného nezmohl než že časem zkrachoval.

01.06.2014 12:07:41 | Lilien

Chtěl bych veřejně sdělit svůj názor, že "obdivovaný" systém, jemuž se říká kapitalismus, krachuje i bez ostnatých drátů. Vysoká zadluženost národních ekonomik, vysoká nezaměstnanost, nízký demografický růst v tradičních státech atd. je bohužel cestou do pekel. To by si měla "pseudo-humanistická" EU konečně uvědomit.

01.06.2014 12:28:25 | Ing. Václav Kovalčík chce zlepšit svět.reagovat

Zjednodušený ukazovák na viníka.

01.06.2014 13:05:05 | Lilien

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.6 | Facebook, Twitter