Utajovaná pravda...

Utajovaná pravda...

Anotace: Často vyvěrá na povrch známá pravda o existenci UFO, o setkání...

Možná budou uvedené názory odmítnuty konzervativní smetánkou, která zavinila celosvětovou krizi a nelidské předlužení rozpočtů jednotlivých států. Často vyvěrá na povrch známá pravda o existenci UFO, o setkání tzv. vyvolených pohlavárů s mimozemskými bytostmi, o izolaci mimozemských strojů a těl v přísném utajení.

Někdo může považovat uvedené teze za mediální kachnu, ale abych byl upřímný, tak si za těchto okolností myslím svoje, i když jsem mluvil s odborným světem, jenž mě ujišťoval, že se jedná o úmyslné podvrhy ohledně fotodokumentací.

A tak si naše civilizace - dle mého názoru - koleduje o pořádný průšvih. Nechci nikoho děsit, ale tyhle informativní a úmyslně neúplné pletichy jdou proti slušným lidem. Pokud se někde nalezl např. obrovský létající talíř, tak bych se intenzivně zajímal o veškerou technologii, řízení a další výrobu. Jistě by bylo přínosnější smysluplné využití těchto mobilních objektů než naše předražené dálnice...

Václav Kovalčík
Přečteno 726x
Tipy 0 ... Tip / Supertip
ikonka Komentáře (1)
ikonka Komentujících (1)

Komentáře

NO kémo, já na ufounky věřím, ale taky dost dobře vim, že si vláda zakládá na tom, aby to s těma zelenýma mužíčkama nebylo zase tak horký. A ohledně tý technologie, mi lidi máme jednu úžasnou vlastnost, každou prkotinu dokážeme přetvořit na zbraň, takže dát nám do rukou takovej motor co ty talíře pohání, do dvou dnů tu máme nikoli mobilní subjekt, aly visoce mobilní nukleární zbraň.

25.01.2015 13:19:47 | El Fantasto

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.9 | Facebook, Twitter