Nesnáším sex

Nesnáším sex

Anotace: A polykání nechutných pohlavních hlenů...

Dneska jsem se zúčastnila facebookové diskuze, kde padl dotaz formou obrázků, zda ženy polykají nebo se jim to hnusí. Já jasně dala najevo, že se mi hnusí žrát nějaký plejtváčí potěr, páč je to nechutný slaný rosolovitý hlen, který produkuje mužský mozek. A strhla se lavina! Nejprve se objevily dotazy na orální sex, zda si já nechávám tento druh sexu provádět a pokud ano, tak jsem sobecká. Samozřejmě, že nenechávám, protože nesnáším i to. A tak jsem obdržela dotaz, zda mám vůbec ráda sex.
Nemám ráda sex. Mám roky odšukáno, dítě jsem zplodila, vyzkoušela jsem všelijaké polohy i druhy sexu, místa (včetně střechy supermarketu), prostě jsem si to všechno vyzkoušela, ale po čase jsem stejně dospěla k tomu, že sex je nuda a nejsem přece otrokem svých základních pudů, abych ho musela vyhledávat...vlastně vůbec nechápu odpovědi typu "nevydržím bez sexu ani hodinu", "musím mít sex denně", apod. To je vážně tolik lidí naprosto zotročených svými pohlavními orgány a závislých na orgasmu, který trvá chvíli a není nic extra? A co víc, tolik lidí si libuje ve žraní hlenů z cizího pohlaví, strkání trubek tam, kde nemají co dělat a mnoho mužů vzrušuje dokonce chcaní do úst, na prsa, dokonce chtějí lít moč z pet lahví trychtýřem do krku...ano, vskutku vzrušující a to už jsem slyšela i daleko horší věci, které jsou ovšem snad už nepublikovatelné.
Mě sex nebaví, nemám ráda, když do mně nějaký frajer strká svou rouru, do jakéhokoliv otvoru, ty směšné pohyby, které vedou jen k tomu tělesnému vyvrcholení, které ani pořádně nestojí za řeč. Já znám teda daleko lepší zábavu, než ulepený upocený slizký sex. Ale lidé jsou úplně spoutaní, zotročení sexualitou, myslí jen na to, koho ošukat, komu zkonzumovat pohlavní hleny a kam zasít své sémě. Být taková, asi bych nesnášela sama sebe za to, jak jsem omezená svou tělesnou závislostí. Když jsem něco podobného napsala do oné diskuze, bylo mi řečeno, že si musím dělat srandu. A proč? Protože nejsem stejná jako celé to stádo zotročených ovcí? Můj poslední bývalý, ať byl jaký chtěl, tak alespoň nebyl otrokem svých sexuálních pudů, páč ač posílal své péro všem, tak neměl rád sex. V tomhle to bylo fajn. Dneska už takového chlapa jen tak nenajdete, který by vás každý večer neotravoval svým ztopořeným údem a touhou po vytřísnění oné slizké hmoty. Samozřejmě se to týká i věčně nadržených ženských, které umějí jenom souložit a jinak jsou blbé jak troky.
Sex je nechutná zábava lidí, kteří si neumějí poradit jinak a najít si smysluplnější zábavu. To je můj názor, ale pokud chtějí lidé souložit denně a pořád, ať si dělají, ale ať to proboha nenutí mně a akceptují, že já jsem jiná. Ne, není to vtip, opravdu na světě existují lidé, kterým sex nepřipadá nějak úžasný a důležitý. Vůbec ho nepotřebuju. A jsem ráda.
Autor Isabella Monvoisin, 18.09.2019
Přečteno 273x
Tipy 3 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: Krahujec, Sosna
ikonka Komentáře (9)
ikonka Komentujících (5)

Komentáře

Sex je jen potřeba.Mámení a touha- možná až ego - vyvrcholení.Nevím, každý by měl naleznout cestu a být s těmi, kteří jsou nastaveni na stejné vlně....vírou, koníčkama, přírodou,uměním...filosofií,sportem a ták.Důležité jsou jiné věci, které jsou v životě LÁSKOU.

01.10.2019 08:16:35 | Krahujecreagovat

Ahoj Isabella,
ak to takto cítiš, nie je zbytočné venovať čas podobným diskusiám a následne napísať takýto text. Stratila si toľko vzácneho času a práve tým, čo vlastne nemáš rada.

20.09.2019 19:56:08 | Olexreagovat

Ne, ráda prezentuju své názory. Kor když jsem naštvaná, ale děkuji za komentář. :-)

20.09.2019 19:58:54 | Isabella Monvoisinreagovat

...slast není přece navozena ordinerním hlenobytím...nebo snad jó?

19.09.2019 14:53:27 | Frrreagovat

No někdo hleny a sliz miluje. :D

20.09.2019 01:55:42 | Isabella Monvoisinreagovat

Naprostý souhlas!!! Pod to se podepisuji!!! Je to opravdu nechutné a nikdy nepochopím (a ani nechci), co na tom mají. Poslání sexu je rozmnožit se, nikoli odporně uspokojovat své pudy a dělat si z toho zábavu (koníček)!!! Jsem hrdá, že jsem asexuál! Taky nemám důvod masturbovat ani souložit. Nechceš se zúčastnit mého výzkumu/ankety? Chodíš na naše fórum? :) Jsme rarita, výjimeční. Jsou nás jen 3%. Ostatní mají nepochopitelnou zábavu v něčem tak odporném, že to nelze pochopit. Sex je posvátný pro početí dítěte. Jenže lidi si z toho udělali nechutnou "zábavu"...

19.09.2019 06:20:17 | Sosnareagovat

Nechodím na žádné fórum. Já jako chápu, že lidé spolu chtějí spát, je to normální, taky jsem to dělala, ale nechápu to, že sex považují za tak důležitý. A už vůbec ne to nechutné žraní semen a poševních sekretů, to je na zvracení.

19.09.2019 07:10:11 | Isabella Monvoisinreagovat

Já nechápu ani to, že spolu chtějí spát, ale budiž - jenže, jak píšeš, to zrani je opravdu heges, nechutný, slizsky, a navíc to k žrádlu není určené. Pohlavní buňky existují pro rozmnoženi, nikoli pro gastronomický zážitek.

19.09.2019 15:31:11 | Sosnareagovat

Hlavně jak někteří říkají, že bez sexu nevydrží. To jsou fakt zotročení základním pudem. Já vždycky vydržela. A vůbec to nevadilo. A takové porno, z toho je mi taky na blití.

20.09.2019 01:53:48 | Isabella Monvoisinreagovat

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.6 | Facebook, Twitter