Do sta?

Do sta?

Anotace: Jako zrnko písku v poušti.

Sbírka: Vlákna

Myslel jsem si, že když si budu dostatečně silně přát, stane se.
Bylo mi deset a byla to mantra.

Myslel jsem si, že když jsou dva, jeden vždycky miluje víc.
Bylo mi dvacet a byla to mantra.

Myslel jsem si, že když podáš ruku ty, podají ji i tobě.
Bylo mi třicet a byla to mantra.

Myslel jsem si, že když vyrobíš diamant, sklidíš aplaus.
Bylo mi čtyřicet a byla to mantra.

Myslel jsem si, že když si přestanu lámat hlavu, dojdu k poznání.
Bylo mi padesát a byla to mantra.

Myslel jsem si, že když se ohlédnu, uvidím světlo.
Bylo mi šedesát a byla to mantra.

Myslel jsem si, že když se nezastavím, nezemřu.
Bylo mi sedmdesát a byla to mantra.

Myslel jsem si, že když... když co?
A kolik mi to vlastně je?

Autor clay6oy, 03.06.2026
Přečteno 52x
Tipy 9
ikonkaKomentáře (2)
ikonkaKomentujících (2)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

04.06.2026 09:11:30   šuměnka

..divím se, že už ve třiceti ti nedošlo

že je lepší --nemyslet // aby to šlo ;))

líbí

05.06.2026 22:21:53   clay6oy

:-)

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel