KRVAVÁ LÁZEŇ

KRVAVÁ LÁZEŇ

Anotace: "Sen má vždycky nějaký význam"

Jmenuji se Alexandra Malá . Jednoho dne sem šla s kamarády na plovárnu . Jezdili jme na tobogánech, skákali ze skokánků a plavali . Byl to ten nejzábavnější den který jsem kdy zažila .

Zpátky domů už jsem šla v noci a ačkoliv byl venku klid měla jsem divný pocit že mě něco sleduje. Viděla jsem bezdomovce který začal něco blekotat a potom začal zpívat hymnu už mě začal štvát tak jsem mu nadávala že ruší noční klid .

Vzal si do ruky sekyru a začal na mě útočit . Běžela jsem tak rychle že jsem sotva lapala po dechu a ještě se mi k tomu zlomil podpatek takže jsem si myslela že to nepřežiju . Moje odvaha a atletické schopnosti mi však pomohli abych mu unikla . Všechno jsem pověděla rodičům a ty na to mávli rukou že mám bujnou fantazii a ať neblbnu .

K večeru jsem se umyla, vyčistila zuby, najedla se a šla si lehnout do postele . Ještě jsem myslela na toho zlého chlapa tak jsem nemohla spát . Povedlo se mi usnout ale po chvilce jsem se probudila úplně zalitá potem . Slyšela jsem nějaké zvuky který připomínali řev a skřípot . Ve strachu jsem se koukla do ložnice jestli se něco nestalo rodičům . Přišlo to čeho jsem se nejvíce obávala v pokoji nikdo nebyl alespoň jsem si to myslela . Už jsem mířila zpátky do pokoje a řekla si že vlezu pod postel a nebudu nic řešit . Vždyť rodiče stejně kolikrát odjíždějí v noci na služební cestu i když zase mi to vždycky předem řeknou . Cestou do pokoje jsem slyšela další zvuky... Klid Alex to máš zřejmě jenom halucinace prostě ti hráblo žádný duchové, upíři, vlkodlaci a další takový příšery přece neexistují !!! Znenadání jsem viděla siluetu tří klaunů který se smáli jako kdyby byli na silných drogách . V ruce měli MP3 a text hudby ? Ten vypadal asi nějak takhle – „Zemřeš ty pako pitomý zemřeš hahaha zemřeš“

Přišel ke mně jeden z těch tří klaunů a zakřičel… Dneska to bude krvavá lázeň baby . Vytáhl na mě přesně tu sekyru co měl ten bezdomovec který na mě zaútočil . Jediný co se mi honilo v momentu kdy mi chtěl useknout hlavu bylo znechucení z toho jak klaunům smrděli nohy ale také vzpomínka na moje milovaný protože oni mi dali víru a lásku kterou by každý člověk na planetě měl mít .

Netrvalo dlouho když jsem si uvědomila že jsem po smrti jelikož přede mnou byla nádherná brána do nebe . Vstoupila jsem a nevěřila jsem vlastním očím že něco tak krásného vážně existuje . Vlastním uším jsem taky nevěřila jelikož to co jsem si přála se mi ihned splnilo . A první přání ? Přece to abych viděla rodiče který taky byli mrtvý . Ačkoliv jsem tady měla všechno co jsem si kdy přála nic nemohlo nahradit můj život u mě doma .

Nebudete mi věřit ale zase jsem slyšela zvuky tentokrát ale zněli takhle : Crrr, crrrr, crrrr…

Je to vtip to byl jenom sen ? Boha jeho to je neskutečný . -_- jak už jsem říkala že mám bujnou představivost tak se to potvrdilo protože se divím že můj mozek něco takového mohl vymyslet . Každopádně jsem ale ráda že jsem živá a zdravá též i moje rodina :). Už ale nikdy nechci usnout...
Konec
Autor TeriTerinel, 19.05.2017
Přečteno 392x
Tipy 1 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: Jin&Jang
ikonka Komentáře (0)

Komentáře
© 2004 - 2018 liter.cz v1.4.1 | Facebook, Twitter