nebe peklo ráj

nebe peklo ráj

Anotace: #

#
Tak jsem asi fakt umřela...
Je to divný ale mám pořád své tělo i tvář.
"Ahoj,jsi tu nová co?To se hned pozná." Usmívá se na mě muž kolem třicítky.
Musím uznat že dost pohlednej,což potěší.
"Ano jsem tu nová"
Pokýval hlavou a mávl rukou směrem ke mě."To se tu vždy pozná.Selhání srdce,nojo to v 25 je pěkně nanic.Já spadl z lešení a Vranclu,trochu pařba a pak frajeřina co mě stála zlomenej vaz.Ale to už je naštěstí pryč.Tady se ti bude líbit.Jo a srdce tady nepotřebuješ,tak trochu žiješ věčně..pokud se nebudeš zas vracet se opakovat.To tu nikdo nechce.Jo a taky ti přidělí číslo.Bez něj to nejde." Zapálil si a mrkl na mě.No začíná to zajímavě.
"Dostanu číslo?"
"Jasně.Bůh má 777 a jeho o hodinu mladší dvojče Ďábel má 666 ale to je na zemi profláklé to Boží ne.On Bůh přece jen drží věci víc v tajnosti."
Chci působit vtipně a udělat na muže dojem ....
"Ale jestliže má Bůh 777 a Ďábel 666,tak potom schází 111 dílů Ďáblovi do Boha a Bůh tak obsahuje 666 částí Ďábla...nežárlí Ďábel pak?"
Muž se začne smát,což jsem chtěla,ano jsem vtipná žena vždy jsem tam dole byla tak nějak oblíbená.Tak budu snad i tady.
"Jo furt jsou spolu na kordy ale oba mají rádi vtipné a chytré hezké ženy.Koukám že vše splňuješ.Hele tvá mysl tady musí bejt jak padák...pokud se ti neotevře budeš se opakovat...hrozná představa.
Zazubil se...mimochodem má kvalitní chrup,další bod pro něj.
"Dįky za radu,budu se snažit aby se padák otevřel." No a taky na něj mrknu.Jsem mu určitě sympatická..bod zas pro mě.
"Jo rádo se stalo fešando.Ale další rada je nakloň si oba.Víš Bůh i Ďábel mají rádi hru Nebe Peklo Ráj...trochu vám to tam na zemi řídí ..ale Ďábel zasahuje i mimo hru a tak Bůh musí zas napravovat,ale lidi ho už serou.Říkal že je nechá na pospas osudu..tím myslí svého bratra." Začne se muž smát a kamarádsky mě bouchne do zad.No tohle moc romantické gesto nebylo.Ale tak co,jinaj kraj jinej mrav.No budu se muset učit znovu.
"Netvař se tak kysele on ti zástavu nezpůsobil.Hele on je šprýmař.Vykládá se mezi elitou svatejch,že když Bůh tvořil Evropu protrhl se mu pytel plnej penisů.No a jak se ohnul,pytel se roztrhl ještě víc.Tákže je nechal popadat a to místo kam popadají nazval Prahou." To mě strašně rozesmálo.
"Já byla z Prahy člověče a fakt samej penis"Taky ho to rozesmálo.Bylo s ním fajn tady v těch končinách.Vlastně vůbec mi nevadí že jsem mrtvá.
"To víš holka,Bůh jako první stvořil ženu což na zemi ví jen pár lidí,ale od té doby si už nikdy neodpočinul..furt dorovnává rovnováhu mužů.Chytrá žena která umí i mlčet je pro něj boží dílo.Buď chytrá a mlč v pravou chvílku a budeš nesmrtelná a šťasná,ale nerozhaš si to ani z Ďáblem..hraj to na dvě strany.Výhody od Ďábla taky nejsou špatný.
"Jaký je tedy pak rozdíl mezi nebem a zemí?"
"Těch 111 dílků" usměje se a típne cigaretu."Hele Bůh i Ďábel se skrývá v detailu."
A pak mi zmizel před očima.No jo vlastně...a kde je řeka a kde převozník...
Autor xoxoxo, 30.08.2015
Přečteno 333x
Tipy 8
Poslední tipující: MARKO, Jort, A42, Frr, Amonasr
ikonkaKomentáře (6)
ikonkaKomentujících (5)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

777 je židovsky 666, WWW, v čr zákon o manželství atd, není nic, jak se zdá :o) 666 číhá všude kolem, logy, symboly, a každý, kde se s tím setká, používá čárkový kod, je to jeden hřebíček do rakve, jenže to bychom už byli všichni dávno pod drnem...

22.06.2020 19:14:09 | Crazymike

Já si prosím ještě jednu pohádku, paní Piškvorko!
:)

31.08.2015 21:17:05 | MARKO

..a kde na místě dnešního městyse stávala víska Mrdákov..pár penisů vítr odvál jihozápadně od Prahy a dopadly do hluboké přehluboké studny v Mrdákově -UTTERY /též opravdu výraz pro mystickou propast-např. rusky BEZDNA-UTTER/ a narodilo se mnoho schopných činnorodých občánků a ti se záhy, když dosáhli iniciačního věku odstěhovali do měst..v epošce puritanizačního hnutí, na poč.státnické éry tatíčka TGM se MRDÁKOV-přejmenoval na MRÁKOTÍN a stal se bezvýznamnou,leč půvabnou lokalitou v Pošumaví...:-)))

30.08.2015 19:52:51 | Frr

Hezky podaná "hrozná představa" :-D

30.08.2015 18:33:51 | Amonasr

HeleAmone až teď je to celé...to víš já furt vylepšuju nevylepšitelné nojo 111 dílků :D

30.08.2015 19:03:19 | xoxoxo

Mínus nebo plus...? ;-))

31.08.2015 16:39:48 | Amonasr

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.10 | Facebook, Twitter