závist

závist

Anotace: *

*

 

" To je nový auto?hm..pěkný ale já bych to nechtěla ,určitě to hodně žere a je kravsky velký,jak s tímto mamutem chceš parkovat ve městě."

"No jednoduše já s tím problém nemám.A co ty furt jezdíš šalinou a s těma upocenýma lidma?Fakt tě lituju.To musíš mít dost silnou náturu a co teprv v létě a ten hic,ty mezi těma lidma nacpaná jak sardinky v konzervě...dej pokoj ,zlatý tohle kravsky velký auto ."

Helena si nenávistně prohlížela bohatou kamarádku která udělala terno s bohatým dědkem.Ale ten už se na sex nezmůže tak si Andrea užívá s mladejma samcama.Kurva je to,ulevila si v duchu Helena která ráno v šest mrzla na zastávce do práce s podobně postiženýma lidma.Aby pak u pásovky balila hnusný knedle,který už nemohla ani vidět.A teď tahle husa s tím fárem co vypadá jak celej její byt v jedný čtvrti za fakt šílenej nájem.Tak třeba dneska zas netekla voda a nesplachoval hajzl.A tahle hvězda má určitě záchod co ji sám vytře prdel.

"Kde bydlíš" zeptala se Andrea a přejela s po drahých šatech, ta cena by pokryla asi tak 10 Heleniných nájmů...

"No mám svůj byt,jako v osobním vlastnictví,moc hezkej "Lhala Helena jak když tiskne."Jsem spokojená nic mi nechybí." Poťouchle se usmívala a v duchu viděla svůj malej byt , starý rozvrzaný okenice ,otřískaná linka co pamatuje šemíka když byl ještě hříbě a ke všemu tomuhle nadělení ještě debilního souseda co ji pořád otravuje sexuálníma kecama a smrdí mu z držky.A navíc je chudej jak kostelní myš.

"Tak to máš fajn.To já bydlím v rodinné vile ,nevím jestli budeš znát tu lukrativní čtvrť na Majdalenkách."..pohrdavě si změřila Helenu v ošuntělém kabátě ,určitě zakoupeném v těch stáncích plných rákosníků

"Jasně Majdalenky..no chodila jsem s jedním bankovním ředitelem a on tam měl taky vilu ,skoro malej zámek.Byl do mě šíleně zamilovanej nosil by mě na rukách,ale nebyl to můj tip ,byl strašně starej..."rejpla si Helena do kamarádky.

"No mě starej chlap nevadí,neopruzuje mě ,má prachy a ještě pěknou ozdobu k sobě do společnosti.To mu naprosto stačí..." usmála se Andrea

"Nepřibrala si ?" rejpla si pro změnu Andrea

To Helenu naprosto vytočilo.Co si to ta dolarová čůza dovoluje."Ne, to dělá ten kabát,loni jsem dostávala nabídky na modelku ..

"Opravdu?" skočila ji Andrea do řeči "Tak to je fajn,ono i silnější ženy se dostanou k modelingu"

No nic už musím jít,jdu do klubu a pak na večírek naftařů ..." tvářila se povzneseně Andrea

 

"Jo jasně,to už běž.Já taky spěchám,mám teď asi za hodinu svou výstavu obrazů"

Andrea se v půli cesty zastavila a užasle na kamarádku hleděla a Helena věděla že teď fakt přestřelila.

 

 

pokračování někdy příště

Autor xoxoxo, 25.04.2017
Přečteno 356x
Tipy 3
Poslední tipující: NothingAll, Petrlesna, piťura
ikonkaKomentáře (1)
ikonkaKomentujících (1)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

Moc hezké. Svěží gradující dialog. Škoda, že to nepokračuje. Takhle vtáhnout do děje během jedné až dvou stránek bych chtěl umět.

27.04.2017 21:35:06 | Petrlesna

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.10 | Facebook, Twitter