Tato funkce vyžaduje přihlášeného autora !!!
modus operandi

modus operandi

modus operandi

Anotace: pokračování pro nadšence

#

Tvrdí se,že zabíjí smrt.Tak to není,zabíjí vás nuda a lhostejnost.

Freddy seděl v rozlehlém skleníku a díval se na rozkvetlou zahradu.Soused zrovna prořezával keře Freddy,slyšel i zvuk křovinořezu.Zvláštní podivný temný zvuk,cítil se při něm dobře,než se objevila na scéně bachyně co se starala o skleník.Řvala tak,že si Freddy musel nasadit sluchátka ..a v tom ho napadla ta věc.Musí sehnat na internetu křovinořez ,už dlouho ho pronásledovala myšlenka,jaké to asi musí být nacpat tam člověka.A musí to být dost velký křovinořez a né zas tak drahý.Tahle řvoucí bachyně prolomí ten pocit přejít z mrtvol na živé, to je větší vzrušení a tahle ženská nikomu chybět nebude.

První živá oběť byla vybrána,proces započal.Když si všiml záblesku,letmého a osvobozujícího který zavřel dveře za řvoucí obludou,strhl z úlevou sluchátka z uší a zapálil si cigaretu.Opřel se pohodlně o opěradlo starého křesla a znovu se zaposlouchal do zvuku křovinořezu který ho uchvátil....

 

Ano musím přiznat že mi už pitevna vlastně nevyhovuje.Jsem rozpolcen,postupně se mi myšlenky i práce ošklivila a hnusila.Ale na druhé straně jsem ji miloval jako nic na světě.Psal jsem si kdysi poznámky ale pak toho nechal.Stopoval jsem sám sebe a pocity co mám,když pitvám hlavně ženy.A teď ve stádiu kdy jsem objevil nástroj zvaný křovinořez jež se jak synchronicita vynořil z temných hlubin duše...věděl jsem okamžitě že takový nástroj na pitevně nenajdu.

Ano vytvořil jsem ze sebe zlosyna,jehož surovost mě někdy naplňovala výčitkama

Představy v mé hlavě však jsou stokrát silnější než výčitky.

Víte,já si nelibuji v samoúčelném vraždění,doteď jsem nikoho ještě nezavraždil a není však nikdo kdo by mě zachránil před sebou.

Je pravda že jedinný opravdový cit jsem pocítil když umřel můj pes.

Naopak nával radosti a osvobození,když rakev mé matky za zvuku Bacha,zajížděla do spalovny...

byl to první pocit svobody.

Dnes já Freddy z rodu Williamových,přehodnocuji dosavadní život patologa a vše co mě zajímá jsou reakce živých žen na můj křovinořez ,možná mě bude brzy nudit i tohle, ale na takovou úvahu je ještě čas.

 

22:30 nové tělo na pitevně a tak musím končit s psaním svých myšlenek....

 

 

.

Autor xoxoxo, 05.09.2018
Přečteno 252x
Tipy 3 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: Nedory, Iva Husárková
ikonka Komentáře (6)
ikonka Komentujících (3)

Komentáře

hurá!!! ach Freddy... hu... he hahááá... fakt se omlouvám ale snažím se skončit s lexaurinem a bojuju s podivnýma myšlenkama návaly radosti a osvobození střídají záblesky hnusu a šíleSTví... :-))

06.09.2018 07:03:54 | Iva Husárková

Kdysi jsem tyhle pocity znala ;-)proto tak píšu to mi zůstává.Jo a jinak na lexoš fakt bacha:-D

06.09.2018 08:39:56 | xoxoxo

díky Xoni... jo... chacha (dneska euforka) :-))

06.09.2018 08:49:04 | Iva Husárková

nemyslela si spíš drtičku?Do křovinořezu nic nenarveš...
jinak Freddy je slušnej úchyl :)

06.09.2018 00:03:27 | Breakthru

díky jsi pozorný čtenář a tady se potvrdila jedna věc že jsem ještě nikdy nezkoušela člověka narvat do křovinořezu.Takže to musím udělat tak aby ....no to nebudu vobkecávat,prostě to poupravím tak aby ten křovinořez což řez jde ruku v ruce s patologem Freddym,zůstal v určitém bodě zachován a pozvolna poznáním došel Freddy k tomu že ke svým plánům atd. Dík za reakci i další inspiraci k Freddyho novému nástroji ;-)

06.09.2018 08:50:01 | xoxoxo

trklo mě to:)...
poslal jsme ti jeden nápad do vzkazů...do křovinořezu se toho moc nenarve:D

06.09.2018 22:03:45 | Breakthru

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.9 | Facebook, Twitter