Rozjímání o životě

Rozjímání o životě

Anotace: (Žena nikdy neví co chce a nepřestane, dokud to nedostane)

Ohlásila se návštěva. Manželce, je totiž oblíbený společenský typ. A já? Nic moc, moc nic.

„Odkud? Dášenka? “ Neznám, kdes ji splašila, pomyslel jsem si. A že se navrátila zklamaná? No, to asi nebude pro moje uši! Pro jejich ženská ouška určitě ráj, možná těžký porod, blbej manžel, rozmáchaný dětičky.

„Ukliď si ten čurbes v pracovně! A ne abys tady prděl a říhal!“ Na pedagogickej dozor jsem sice alergickej, ale jen vnitřně. Někdy má i pravdu. Její pravda je podpořená tím, že se už naučila i dobře vařit a pračka dle jejích pokynů obnoví nositelnost mého šatu.

„Jo a kolik je tý Dášence?“, vyzvídal jsem jen tak mimochodem.

„Uvidíš! A né abys na mi mrkal! Než jí rodiče odvezli a emigrovali, mrkali na ní všichni kluci z devítky!“

Chtěl jsem se ještě zeptat na mimoučební aktivity jejích spolužáků, tedy zda holkám ve třídě taky sahali na prsa. Ale to už jsme si dřívě ujasnili, za jejího aktivního učitelování. Velice jsem se tehdy potěšil ubezpečením , že „makání na kozy“ na ZŠ nevymizelo a budoucí generace je nadále zdravá. Ovšem s dovětkem, že se to líbilo jen jedné polovině dívek. Té, která kvitovala zájem. S druhou polovinou dívčí dorůstající sekce jsem ani já neměl co do činění.

 

Vystoupila z auta, nový přítel za ní.

„Pfu-ů-tedá-á. Unméglich! Kolosal!“ Její prvotní zhodnocení okolí jsem si sesumíroval až později kdy se profláklo, že proseděla život v bance na úvěrech. Z zemi, kde si nemůžete koupit ojeté auto, s ohledem na dosažené postavení.

Dopadlo to jinak, život je už takový. Po promlsaném obědě a specifikaci kdo, s kým, o čem, došlo po kávičce na procházku do dolní vsi. Na čumendu a uvolnění. Manželka obklíčila jejího partnera (ráda), mě zbyla ona.

„Nebylo to marné, jsem spokojená, život se povedl. I když někdy... A také občas jsem narazila i na blba, nebo dokonce hovado. Je jedno zda chlap, či žena. A navíc, teď už v tom Porůří začíná být nesnesitelně černo!“

Chvilku jsem přemýšlel a raději držel ekologicky hubu.

Moc tmavejch a to mi vadilo, nedalo se to, normální rasistka. A mám penzi a tady je to lepší. Ani nevíte, jak se tady máte dobře. Jste tu jak „prasata v žitě“, ani o tom nevíte. Jen remcáte. Na Koniáše, na monarchii, na politiky, na daně, na Boha. Jen Marii Terezii tu milujete!

Tohle si „tam“ nemohou lidé, dokonce i bohatí, dovolit. Bazény jako doky v Hamburku, bordely po zahradách. A chodíte ve špinavých a ochozených botách!

Udělal jsem kukuč a trochu do ní rýpnul: „Škoda že jsme se tenkrát neznali. Mohl jsem mít šikovnou manželku!“

„Blázníš?“, nečekaně přešla do tykání, pak se opět umravnila.

„VY, vy chlapi jste všichni stejní! Normálně prdlí! Každý jste chtěl za mlada krasavici, nejlépe blondýnu, prsa jako vozy, pas a zadek! Bohatou, pracovitou a věrnou! Zatímco vy jste mysleli na hospodu a zálety! Tady chlap potřebuje ženu jako tažné zvíře! Na práci, rodit děti. A mít milovnici jako samotnou Venuši!“

„Chápete to vůbec? Takovou zahradu, co tady máte, to je k sedření! Pak lítat okolo dětí, vařit, péct, uklízet dům a večer? Večer bych nemohla! To!“

„Co to?“,

Podívala se na mne velice shovívavě, nechci říci, že pohledem na nechápajího blba.

To! Přeci každej chlap je vilný bejk a chce půl noci prošukat! A vůbec netuší, že po celý tý rachotě je ženská večer jak vymlácený snop! Tak co si má v noci užívat?! Copak nechápete, že žena potřebuje odpočinek, uvolnění, lásku, mazlení, rozkoš a pak taky TO?“

???

„Přeci si v noci trochu zakřičet blahem, mít extázi, radost ze sexu! Jessus Maria!“

Hluboce jsem se zamyslel, dočerpal jsem poslední síly z rezervoáru mé chatrné zásoby.

Tak proč mi žena říkala, že se vrátila zklamaná?

--

Hmm, abych nezapoměl. Jak si to užila manželka s tím cizincem nevím. Snad došli k lepším koncům.

Autor Lesan-2, 13.05.2021
Přečteno 365x
Tipy 5
Poslední tipující: Iva Husárková, Marten, Lighter
ikonkaKomentáře (1)
ikonkaKomentujících (1)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

Kdybych pár takových neznal, tak bych se nesmál...:-))

13.05.2021 11:54:01 | Lighter

© 2004 - 2021 liter.cz v1.5 | Facebook, Twitter