Zážitek

Zážitek

Anotace: ...

 

Bylo ráno, uvařil jsem si kávu a řekl si: "On se beze mě svět nezhroutí, tak si ještě chvíli zdřímnu." Uvelebil jsem se v peřině, hlava mi zapadla do polštáře. Ale než jsem stačil zavřít oči, ozval se od sousedů řev, že by se nemusel lev stydět. A pak mlácení do zdi a něco jako skučení vlkodlaka.

Zvědavost mi nedala, a tak jsem přiložil ucho ke stěně. Ale místo toho, abych lépe slyšel se stala zajímavá věc. Hlava se mi ponořila do zdi a já se ocitl napůl u sousedů.

Všude byly rozházené barevné kuličky a vzduchem létal nábytek. Chtěl jsem se vrátit k sobě domů, ale ta zeď zatuhla a já uvízl hlavou.

Najednou přilétla facka a pak druhá. Pak z druhé strany kopanec do zadnice, až se zbořila zeď a já se ocitl celý u sousedů. Smekl jsem se po rozházených kuličkách, praštil se hlavou o letící skříň a ztratil vědomí.

Probral jsem se připoutaný k topení a na čele jsem měl nalepenou reklamu na prací prášek. Tleskali mi davy Japonců a házely mi do připraveného klobouku eura. Když jsem se jim však uklonil, vypustily na mne zuřící psy.

Ti psy, mě odnesly do postele a jeden z nich mi dal prášek na spaní. Nevím, co se dělo poté, ale když jsem se probudil, uvařil jsem si kafe a řekl si, že se beze mě svět nezhroutí a že si ještě na chvíli zdřímnu.

Autor Slav Milo, 16.08.2018
Přečteno 57x
Tipy 12 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: piťura, Philogyny, Jort, Amonasr, Iva Husárková, B.kaspik, Fany
ikonka Komentáře (3)

Komentáře

Moc krásná smyčka. Mohlo by to být delší a pak ta smyčka, ale hezký abstraktní nápad. Řemeslo profesionálů, ale škoda, že jen ve zkratce.

17.08.2018 22:39:47 | Petrlesnareagovat

díky za pochvalu, ve zkratce je to ze dvou důvodů. Měl jsem na to jen dvacet minut. Ten druhý je, že mám rád krátké příběhy, ale chápu, že to nemusí vyhovovat všem.

18.08.2018 08:25:12 | Slav Miloreagovat

:-) tak Se mi To, milý Slav milo, dneska moooc líbí, bezva den přeju a hlavně! bez vlkodlaků :-))!

16.08.2018 05:59:52 | Fanyreagovat

© 2004 - 2018 liter.cz v1.4.2 | Facebook, Twitter