Nedokonalá žena

Nedokonalá žena

Anotace: Momentky krásného chaosu 2026

Začnu svým prvním dějstvím. Málem jsem měla další ťuknutí autem. Do hlavní couval člověk a já málem to chytla ze předu. Ale brzdila jsem, tak jsem prostě neměla další událost na pojišťovnu. Hurá.
Jela jsem z Českého Brodu, kde jsem si koupila mléko ve skle i jogurt ve skle. Doma jsem vše s dalším nákupem vyložila, ale to mléko bylo rychlejší než já a udělalo krásné bum.
Sklo jsem poznala, že není kamarádské, když z ruky mě tekla krev jako z podříznutého vola.
Kočky chtěly zachraňovat situaci, tak jazýčky lízaly mléko.
Já zas šílela, aby nebylo v jejich pusinkách sklo.
V koupelně byl pěkný pohled, když jsem omývala ruku.
Po tom mléčném dramatu jsem si konečně chtěla dát polévku a zjistila, že hrnec se trošku napálil. Skončila jsem tedy u rohlíku s máslem. Dnes a zítra s kávou bez mléka a bez jogurtu. Hlavně, že mám dobrou srážlivost krve, že ruka má opět svoji barvu a raději zalézám, abych zas neprovedla další pitomost.
Přeji hezký večer všem bez rozlitého mléka a bez neplánovaných věcí, který vás rozhodí na pár hodin dopředu.
Tak jsem se podělila a hned je mi líp. Dokonalost přeci není přirozená a mě stačí, že jenom žiju.

Autor mkinka, 01.06.2026
Přečteno 126x
Tipy 24
ikonkaKomentáře (28)
ikonkaKomentujících (10)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře

04.06.2026 15:08:59   Frr

ŘÍKÁVÁ SE - TROCHA ROZLITÝHO MLÍKA-A CO S TÍM NADĚLÁM-JO-JJENŽE ČLOBRDO NEVÍŠ, ŽE TAKY NĚKDY SI NA PRŮSER ZADĚLÁM...

líbí

04.06.2026 15:38:57   mkinka

Děkuji za podporu.

líbí

02.06.2026 19:17:24   jondys

Člověk, už z principu, je tvor nedokonalý. Nejsme přeci stroje. Proto nemá cenu brečet nad rozlitým mlékem.
:)

líbí

02.06.2026 19:27:33   mkinka

Kočičkám to nevadilo. Děkuji za podporu a zdravím.

líbí

02.06.2026 04:14:07   Matahaja

Jo, jo, jo!!!

líbí

02.06.2026 04:40:58   mkinka

Děkuji a zdravím.

líbí

02.06.2026 02:06:49   Iva Husárková

měla jsi šílený den... *** ať už je jenom dobře! ***:-))***

líbí

02.06.2026 04:40:43   mkinka

Děkuji za podporu.

líbí

04.06.2026 01:38:59   Iva Husárková

:-))***

líbí

04.06.2026 04:58:28   mkinka

Zdravím a přeji hezký den

líbí

04.06.2026 05:12:20   Iva Husárková

usměvavý čtvrtek čtvrtého... ***

líbí

04.06.2026 06:32:57   mkinka

Děkuji mockrát.

líbí

05.06.2026 02:27:57   Iva Husárková

"jsi dokonalá ve své nedokonalosti - jsi šťastná ve své bolesti - jsi silná ve své slabosti." (Hal Urban) ***

líbí

05.06.2026 02:30:44   mkinka

Děkuji, akorát přišla kočka a zmokla,to bylo naříkání.Ale to je na dlouhé povídání.
Musím jí dát příště hodinky s pokyny.
Už mám unavené oči od čekání.

líbí

05.06.2026 02:46:55   Iva Husárková

odpočiň si - pohlazení Vám oběma... ***

líbí

05.06.2026 05:09:22   mkinka

Děkuji

líbí

01.06.2026 23:13:11   Radost

Mkinko, nikdo není dokonalý. Napsala jsi hezkou prozaickou miniatura.
Nekdy jsme ve stresu a padají nam veci z rukou. Stres určitě ovlivňuje naše fungování. Hlavně ze žiješ, ze jsi dojela domu. Hezky jsi se vypsala a snad tím i trochu zklidnila.
Ať je méně stresu.
Ja taktez kupuji mléko/jogurty ve skle. Je to ekologické. To nastesti doneseme v poradku do lednice. Jenže občas také nějaké sklo rozbíjeme - to se stává.

líbí

01.06.2026 23:27:18   mkinka

Děkuji za podporu a milý komentář.
Milá Jitusko.

1líbí

01.06.2026 22:24:20   Pavel D. F.

Zásadně kupuji mléko v tetrapacku (nebo jak se ten plastopapír nazývá), nedávno jsem taky jedno shodil, ale ten materiál kupodivu vydržel bez jakéhokoliv poškození. Ovšem chápu, že sklo je sklo. V období boomu mlékomatů jsem si pořídil skleněné lahve a plnil si je po chuti. Kdy že to bylo? Ech, no deset let to už bude, možná víc. Letí ta doba, pořád kamsi utíká...

líbí

01.06.2026 23:26:18   mkinka

Ano, letí doba, máš pravdu.
Já příště raději půjdu do toho obalu,co vydrží pád.

líbí

01.06.2026 22:13:06   AlešValčík

Když se daří,tak se daří, co?.. hlavně, že jsi v pořádku.

líbí

01.06.2026 23:24:38   mkinka

Děkuji za podporu.

líbí

01.06.2026 21:12:25   Vivien

To se tak někdy "zadaří". Ale nic fatální se bohudík nestalo a ty jsi o tom skvěle napsala, dokonce tak, že to zní skoro až vesele. Zde by lepší službu sice udělalo balení v plastu, ale když to holt není eko. Inu, všechno má své pro a proti.

líbí

01.06.2026 21:24:27   mkinka

Souhlas, plast by se nerozbil.

líbí

01.06.2026 20:24:23   šuměnka

ber to tak, že máš vybráno na několik dní dopředu

andělé tě hlídají - viz: auto / mají k tomu sílu laskavých dohledů

střepy nesou štěstí - a občas je fajn pustit si žilou

zalez si k pohádce - nech kočky vrnět a zítra dobře bude, když dnes bylo ;)**

líbí

01.06.2026 20:25:37   mkinka

Děkuji za podporu.

líbí

01.06.2026 20:51:16   šuměnka

a zapomeň prosím navždycky sousloví - nedokonalá žena! **

líbí

01.06.2026 21:23:43   mkinka

Ano. Pokusím se.

líbí
© 2004 - 2026 liter.cz v2.5.8 ⋅ Facebook ⋅ Threads ⋅ X ⋅ Nastavení soukromí ⋅ Osobní údaje ⋅ Provozovatel