Sraz nespokojených lidí s likvidací naší země

(vandule , 25.06.2012 , fejetony)

Probuďme v sobě pud sebezáchovy a začněme konečně skutečně bojovat právní cestou o své životy a životy našich dětí dříve, než nás současná vládní moc totálně zahubí!!!
Zabraňme chystanému konečnému rozkradení naší země církevními restitucemi!
Prosaďme naše právo na referenda, týkající se nezvratných rozhodnutí vládní smečky chodu naší země, našich práv, naší svobody, kterou jsme si tak zoufale v roce 1989 tolik přáli!.

Toto jsem vyčetla z oné výzvy ke srazu. Podařilo se mi se tohoto srazu zúčastnit a odnesla jsem si z něj mnoho k zamyšlení.
Apeluji na lidi, kteří ještě nevidí:
PROBUĎTE SE PROSÍM, NEŽ BUDE POZDĚ!
======================================================================
Dva roky jsem se snažila dát viditelně najevo svou nespokojenost a účastnila se téměř všech demonstrací, stávala u petičních stánků, lepila letáky v místě svého bydliště a poslouchala podrážděné reakce "spokojených" lidí z tkzv. střední třídy.
Ty uvozovky u slova spokojených pro mě znamenají - velmi hloupých lidí.
Těch lidí, kteří ještě mohou "žít".
Mají práci a kde bydlet.
Těch lidí, kteří si nasadili klapky na oči, aby neviděli kolik přibývá těch nešťastných, zoufalých, hnaných vládní, totálně hyenistickou politikou polistopadových vlád, pomalu, ale zcela jistě na pokraj smrti. Mnozí z nich již své životy obětovali.
Těch lidí, kteří si nechtějí připustit, že jednou, zcela jistě, dopadnou stejně. Jich se toto přeci netýká!!! Oni mají práci! Oni mají kde bydlet!!!
Těch lidí, kteří opovrhují sockami - lidmi bez práce, vyhozenými bezohlednými exekutorskými vládními poskoky na ulici.
Těch lidí, kteří, když vidí klečet na chodníku žebráka, člověka vyloučeného ze společnosti vládními predátory, jím opovrhují a ucpávají si nosy, neboť onen chudák nemá právo ani na hygienu a smrdí.
Podle těchto naivních šťastlivců, socky jenom zneužívají, už teď velmi chatrný sociální systém a oni na ně musí dělat! Fůj!
"Ať si najde práci somrák jeden zlodějskej, smradlavej!" vykřikují tito šťastní hlupáci opovržlivě.
Že práci již dnes nemůže sehnat minimálně (statistikám nevěřím) 8% lidí je nezajímá. Proč taky? Oni přeci práci mají!
"Kdo chce, ten si práci najde" oponují tito naivní šťastlivci pohrdavě moudrým lidem, kteří již masku na očích nemají.
"No co? Neměl sis brát půjčku, když jsi jí nedokázal splácet!" volají s odporem na smutného, hladového chudáka bez domova, sedícího s taškou u nohou na lavičce.
"Hlavně, že máš na chlast!" vykřikují nenávistně tito šťastlici na socky.
Nedochází jim, že zítra, za týden, za měsíc, přijdou o práci také. Nedochází jim, že jak o práci přijdou, bude stačit pár nesplacených nájmů a jiných povinných poplatků a jsou na ulici také.
Nedochází jim, že i oni potom budou klečet na chodníku s kloboukem a budou těmi, mezi které kdysi patřili, nazýváni jako socky, lůza, nemakačenka a smradlaví příživníci.
Vůbec je ani nenapadne, že i oni budou "chlastat", aby unikli tvrdé realitě, že jsou vyvrženi ze společnosti "normálních" lidí, mezi které ještě nedávno patřili a ta na ně bude chrlit opovržení, jako to činili ve své bezbřehé naivitě nedávno i oni.
Střízlivý člověk by na ulici, všemi opovrhán, totiž nemohl vydržet.
Těmto naivním lidem já říkám Hovniválové.
Valí si tu svou kuličku a nevidí, vlastně nechtějí vidět, že za rohem už na ně číhá vládní predátor, který jim jí ukradne.
Takže na závěr?
LIDI, KTEŘÍ JEŠTĚ PRÁCI MÁTE - UŽ SE KONEČNĚ VZPAMATUJTE!
SUNDEJTE SI Z OČÍ PÁSKU!
DOJDE I NA VÁS!
NIKDO Z PRACUJÍCÍ TŘÍDY VLÁDNÍMU TERORU NEUNIKNE!
VĚŘTE MI - NIKDO Z VÁS!