BIS se fláká, honí si agenty!

(Ing. Václav Kovalčík chce zlepšit svět. , 08.12.2018 , uvahy)

Vůbec nejsem spokojen s BIS v našem národě, protože to funguje na objednávku zkorumpovaného a prohnilého západu. Tam je třeba udělat pořádný průvan, protože BIS působí vlastizrádně právě pro-bruselským alpinismem. BIS si honí agenty, přitom pro naši zemi a celou Zemi je právě nebezpečný západ.

Jeho řádění je trestuhodné, politika zaprodanců BIS rovněž. Opravdu je nutné udělat kontrolu, kam peníze občanů našeho národa skutečně jdou. Již uvedená fraška, kterou vytrubuje Česká televize jako veřejnoprávní médium, si zaslouží opovržení.

Nemám strach z ruských agentů, mám strach ze západní politiky Evropské unie, jež ničí naši zemi. Mám strach o budoucnost naší země, na kterou se valí "islámský stát" v souvislosti s migrační krizí.

Jestli tohle je dezinformace, tak ať se BIS podívá na západ, kde lidi trpí, jsou vražděni, vydíráni, okrádáni, terorizováni, cenzurováni a znásilňováni. BIS musí jednat v zájmu suverenity naší země, BIS musí správně postupovat proti zkorumpovanému západu, proti hlouposti a negramotnosti Evropské unie, která si zaslouží nucenou správu.

Václav Kovalčík