Genetické chyby posílají svá přirození

(Isabella Monvoisin , 13.05.2019 , uvahy)

Stalo se to určitě každé ženě, i té nejškaredější, protože muži si nevybírají, když jde o jejich ego a ztrouchnivělé sebevědomí - s někým se bavíte a náhle dostanete fotku, PENIS! Případně ho dostanete hned, aniž byste si o něj jakkoliv říkaly. A nebojte, nejste samy, to stejné přirození dostanou klidně i desítky dalších žen. Jako kdyby to snad někoho zajímalo. Nevím, co si muži jako myslí? Že ženská se podívá na penis, zvlhne a řekne "Jo, tak to musím mít!"??? Nějakou podivnou tvrdnoucí nevzhlednou houbu, často i dost zakrslou nebo vyloženě nechutnou, vymáchanou v nespočtu ženských vagín nebo dokonce týden nemytou. A nebo ještě bizarněji - omotanou provázky, nebo dokonce žárovkami. Je toto vůbec normální?
Mně se také několikrát stalo, že jsem po normálním rozhovoru s cizím mužem dostala náhle zničehonic pinďoura. Takový letěl okamžitě beze slov do blokace, protože tohle udělá prostě jedině totální zoufalec. Kdyby neexistoval internet, nevím, kde by muži svou jedinou "chloubu" (dle jejich mínění) ukazovali, snad jedině někde v lese kolemjdoucím, jako za starých časů.
Muži jsou ale primitivní, pudově založená zvířata, tak si myslí, že někoho na tu svou trubku dostanou, že normální žena bude celá paf z toho kousku masa, co mu visí mezi nohama. A kdyby jen ženy!!! Oni trubci posílají svá pižlátka i jiným mužům a dokonce žádají i vykouření za peníze, ač jsou ženatí, s dětmi nebo stálými partnerkami. Je jim to jedno, hlavně že někdo bude mít zájem o jejich provázek. Neskuteční ubožáci. Lituju jejich partnerek, které nechtějí být za stíhačky a tak nepátrají po tom, kde má jejich milovaný muž profily a co vlastně dělá, a nechají se tak obelhávat do nekonečna. A věřte, milé ženy, spousta vašich manželů má erotickou seznamku nebo jiný underground, kde oblbuje jiné osoby a chlubí se svým kašpárkem, protože je to to jediné, co z něj dělá muže, pouze v biologické rovině. Netuším, co si tím jako dokazují. Ženám fotka přirození většinou přijde trapná a tyhle fotky patří výhradně do soukromí stálého páru, ne na internet cizím lidem.
Jedna blízká žena mi vyprávěla, že jí jeden muž poslal zprávu, kde jí říkal, že pošle na mail svou fotku. Přišel ztopořený úd. No dotyčná odepsala: "Vypadáš jako pěkný čurák." A tím to haslo.
Péro mého bývalého viděl celý internet, ač mi zatvrzele tvrdil, že není žádný netový zoufalec, který by tohle dělal. Přitom to byl zoufalec ten největší ze všech. Jeho miniaturní "mozek" má každá, ačkoliv vůbec nevím, o tím sledoval, páč ani ženskou neumí vyšukat. Takoví si rovnou můžou dát tyhle intimní fotky veřejně a jen u nich všechny ženy označit, měli by to jednodušší a nemuseli by to každé posílat zvlášť.
A četla jsem hodně příběhů, kde žena zjistila, že její milovaný rozesílá svůj penis jako laciné zboží, což je vyloženě plejtváčí úchylka, spolu s namachrovanými řečmi o sexu a schopnostech. A platí, že čím více řečí, tím neschopnější a zoufalejší samec. Praví muži nemluví, praví muži konají.

A teď mám otázku - to jste muži opravdu tak šíleně zoufalí a ubozí, že jste schopní rozeslat svůj penis co největšímu počtu žen? Co tím vlastně sledujete? Uvědomujete si vůbec, že ženy pak z vás mají akorát srandu a baví se svou sbírkou kráčejících robertků, kterých mívají požehnaně? A hlavně, nemohou si vás vážit. Já vyloženě takovými muži pohrdám, jsou to nuly a musí si hojkat ego, protože uvnitř sebe ví, jak moc jsou nicotní a nezajímaví. Žádná žena si nezaslouží všemdajce s veřejným pérem. Muži nemají srdce, muži mají ptáka. A na tom staví veškerou svou existenci. Oni mají to, co žena ne, něco jim tam dole visí a tak se poplácají s ostatními plejtváky, jak jsou ženy kurvy a běhny, a ve své malosti přijdou o všechno, ale hlavně, že jim stojí péro.

Zasmějme se jim.