Realita našeho světa

Realita našeho světa

Anotace: Pokusím se shrnout skutečnost do co nejkratší formy.

Uplynul astronomický věk - 2000 let - a my stojíme před zkouškou, zda jsme od roku 0 do roku 2020 už více vnitřně probuzeni. Krátce před rokem 0 odhalil lidem cestu Ježíš. Lidé tenkrát nebyli připraveni. Dnes opět nadešel test, zda dokážeme prohlédnout skrze ty nánosy lží, kterými nás tu vězní ti mocní a my sami tím, že je pohodlné zůstat slepí a nechat za sebe myslet druhé.

Ty 2000 let jsme totiž nevymysleli my - pro nás je to příliš dlouhá doba, aby ji mohl ohlídat jeden pozorovatel. Astronomický věk vymysleli ti, kteří nás sledují a měří, kam jsme za tu dobu vnitřně pokročili. A to měří tak, že vyženou zlo z úkrytu a pozorují, zda ho poznáme a odmítneme. Zlo nenávidí pravdu a umírá hrůzou tváří v tvář lásce a odpuštění. Proto je tak důležitý každý jeden z nás, který tu zapálenou louč lásky drží a svítí jí na temná místa. Dohromady máme totiž zdrcující sílu.

Náš život -naše existence- nikdy nekončí...tady je to jako jedna třída ve škole, kde se učíme být silnější, soucitnější, moudřejší ... tento svět je naprosto geniálně nastavená scéna, na které hrajeme v inscenaci zvané život hru, jejíž vyvrcholením by mělo být poznání, že potřebujeme pouze nezištnou lásku, se kterou budeme obdarovávat ty druhé a svojí prací přispívat do materiálního světa, abychom mohli držet při životě svá těla. Ta jsou jen učební pomůckou pro duši. Vše jsou jen kulisy a my jsme v bezpečí. Naším skutečným cílem je pochopit, kdo jsme a proč žijeme. My se vracíme domů – jsme bytosti z mnohem vyšší úrovně, která už není hmotná a tělo máme pouze půjčené, protože přes ně vnímáme celou tíhu i krásu existence, která formuje naší duši. Žijeme spoustu životů, protože v jednom jediném nemůžeme absolvovat všechny učební lekce.

V okamžiku, kdy tohle pochopíme a začneme tak žít, zůstane nám jenom nekončící radost a nadšení, i když na nás bude zvenčí útočit samo peklo.

Jsme jako lvi, kterým bylo řečeno, že jsou slepice s posláním snášet zlatá vejce pro vyvolené. Škola, vědci, doktríny i náboženství – všechno jsou to jen programovací nástroje, které z nás dělají poslušné figurky. Každá neposlušnost, každé vybočení (pokud se nedá zneužít pro "vyšší cíle") je vysmíváno a jinak postihováno. Proto nám pořád vyhrožují a omezují nám možnosti, aby nás přinutili být slepí a poslušní a zlomili naši vůli hledat pravdu. Přestat být takovými znamená jen přemýšlet po svém a ptát se jich správnými otázkami, aby i ostatní, kdo jsou slepí, prohlédli ... nenechat se emocionálně vydírat, protože pokud jednou pochopíme pravdu, pak už nám ji nikdo nemůže vzít a nemůže nás učinit svým poslušným otrokem, protože nemá, čím by nás spoutal. To jest strachem, naivní láskou, nenávistí.

Píšu čirou pravdu. Důkazy o ní najdeme ve svém nitru. Vypněme vše, co je vně nás a vstupme do vesmíru, který máme uvnitř. Je stejně gigantický jako ten venku. Je v něm vše, co je ve vesmíru venku, na který jsme doposud spoléhali. Vesmír venku nepřináší pravdu – přináší lži. Vnitřní vesmír nám pravdivě na vše odpoví. Zeptejme se na to, co chceme vědět a zaposlouchejme se. Odpověď nám přijde zevnitř (ze srdce, instinktu, rozumu) i zvenku (někde ji zaslechneme -v rádiu, z hovoru- nebo spatříme -v novinách, knížce, na plakátu u silnice).

Nejvíc nás právě naučí zlo – to urychlí náš proces chápání a transformace, proto pracují zlé věci i v náš prospěch. Pohoda z nás činí lenivé lidi, kteří mají na všechno dost času. Tvrdé časy naopak zburcují a zdokonalí naše schopnosti.

Pravda není složitá – je velmi jednoduchá. Proto na ni lidé nemohou přijít. Očekávají, že jde o složitý proces. To jediné složité na tom je přimět sama sebe odhodit to světské naprogramování, kde se dosažení pravdy jeví jako nedosažitelný cíl.

Vůbec netušíme, jak dokážeme být silní a mocní. Dokázali bychom jedním úderem srdce a mysli rozlomit okovy, které nás poutají, a které si sami nasazujeme díky své slepotě.

Stačí jen vědět těch pár věcí nahoře.

Autor Antonín Herdopad, 18.01.2021
Přečteno 109x
Tipy 2
Poslední tipující: mkinka, Kyška
ikonkaKomentáře (0)
ikonkaDoporučit (0x)

Komentáře
© 2004 - 2022 liter.cz v1.5.1 ⋅ Facebook, Twitter ⋅ Nastavení soukromí