Zákony proti stalkingu jsou často zneužívány

Zákony proti stalkingu jsou často zneužívány

Anotace: Zákony, které brojí proti stalkingu, mají tendenci ničit naši zemi i Evropu z demografického hlediska.

Zákony, které brojí proti stalkingu, mají tendenci ničit naši zemi i Evropu z demografického hlediska. Postupně se tedy vytváří hon na čarodějnice, navíc přehnaná emancipace feministek škodí původním národům.

A proto se nedivme, že nebude na důchody, neboť hospodaření státu a demografická skladba obyvatelstva jsou totiž spojené nádoby. Právě demografickou skladbu dlouhodobě zanedbává náš stát na politickou objednávku Evropské unie a prohnilého západu.

Bohužel marasmus vítězí, z komárů se najednou dělají velbloudi, zákonné potírání stalkingu tedy může býti zneužíváno v téhle sexistické době. Vychovávat děti v tradičních rodinách je víc a víc nepopulární, proto sankce aneb cesta k zániku původních národů.

Bohužel křesťanské církve podporují současný režim, jim je úplně jedno, že dochází k rozbíjení tradičních rodin již od zárodku. Vždycky jsem věřil, že láska překoná nástrahy a problémy, ale dnešní doba to dává sežrat vlastencům a zodpovědným lidem.

Každé zaujaté zakňučení se bere vážně, stejně tak udávání - na to může být český národ hrdý. On je totiž více papežtější než celá Evropská unie, jež nám způsobila hospodářské a demografické problémy.

Zákony proti stalkingu jsou tedy zbytečné, fifenózní a feministické. Musejí být odstraněny z důvodů přebytečnosti a naivity. Česká republika, Evropská unie a OSN nesmějí naletět feministickým bludům. Národní a mezinárodní politika musí razit cestu k vyspělosti, prosperitě, k zakládání a žití tradičních rodin, aby opět byly populární v občanské společnosti.

Václav Kovalčík
Přečteno 206x
Tipy 0 ... Tip / Supertip
ikonka Komentáře (0)

Komentáře
© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.9 | Facebook, Twitter