PÁR MYŠLENEK POSLANÝCH SMS

PÁR MYŠLENEK POSLANÝCH SMS

Anotace: bez anotace

Lásko moje nádherná! Jak já si tě vážím, že jsi jaká jsi. Nedokážu ani vyjádřit jaký jsi pro mě poklad , co vše dokážeš vykouzlit, jak se s tebou cítím nad oblaky. Každé slovo, každý úkon, každý pohled je pro mě odměnou, že jsem v mládí měl odvahu chytit tě v kapse za ruku. Přeji ti pěkný závěr týdne a užij si proměny své dcery, na kterou jsi právem pyšná, v mladou paní. Můžeš být pyšná i na sebe! Ty si to opravdu zasloužíš! Líbá tě tvůj věčný stín.


Mirunko, já tě obdivuji pro tvou sílu, lásku, energii, odhodlání překonávat co před tebou stojí. Jsi člověk, se kterým jde všechno líp.

Milá Mirunko, aspoň jednou bych si přál, abys tu byla se mnou! Je to nádhera!Zapadá slunce, teplo, klid lesa, jen občas někde vytáhne zvěř. Nemusím lovit. Já se kochám....to se musí zažít! Ještě tě mít vedle sebe. Co víc je třeba k dokonalosti. Je mi líto, že tu nemůžeš být se mnou.

Dobrou lásko, tak moc mi scházíš....

Voňavé ráno s nádechem podzimu, ruka se plazí na prcku pod peřinu. Dotekem lehkým píšu ti na kůži. Dobré ráno lásko! Čas svatby se blíží.......

Dobrou noc! Já tě miluji čím dál víc. Už nepracuj a pojď se mnou spát. Páááá

Jsi moje hodná víla! Vzácná! Miluji tě. Víš to???
Autor Dalimila, 24.08.2010
Přečteno 165x
Tipy 4 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: Aniba, Romana Šamanka Ladyloba
ikonka Komentáře (0)

Komentáře
© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.6 | Facebook, Twitter