U mě máš dveře otevřené, tak neváhej a vypadni

U mě máš dveře otevřené, tak neváhej a vypadni

Anotace: Zase o kráčejících potratech...

O mužích jako celku jsem už psala, ale chci své na první pohled nesnášenlivé psaní ještě o něco rozvinout. Co jsou muži dle mého názoru, už víme (kdo to tedy četl), ale mám tady ještě pár poznatků...
Můj kamarád (jeden z těch velmi inteligentních výjimek) chtěl bandu těch tupých pudových strojů zvaných muži vytrollit, tak si založil na erotické seznamce profil vnadně obdařené ženy a s jedinou fotkou poprsí čekal, co se bude dít...do druhého dne našel ve vzkazníku desítky zpráv, především fotek penisů od ženatých mužů. Prasata. Kdyby byli svobodní, dobrý, ať si dělaj, stejně jsou to jen pudově založená zvířata...ale ženatí! Jasný, mám doma ženu, které jsem kdysi sliboval v dobrém i ve zlém lásku, dokud nás smrt nerozdělí, ale tu svoji ztopořenou houbu pošlu první děvce, kterou uvidím! Vy si skutečně myslíte, že tohle ženskou opravdu zajímá a že na ni uděláte dojem nějakou svojí v kapavce vymáchanou trubkou? Ne. Žena nepřeleze horu sraček, aby si zašoustala a nemá o vaše tyčky zájem.
A to není všechno...když pomineme erotické seznamky a zaměříme se na komunikaci celkově, oni ti nejhnusnější trubci si myslí, že opravdu sbalí mladou, krásnou, bujně vybavenou dvacítku na psaní o svém výstřiku a výdrži, případně opět na fotku svého přirození. Takový jaterními fleky olezlý padesátník si opravdu věří, stejně jako obtloustlá a podivná existence, spadající do kategorie sociopat. A pozor, odmítnete-li tyhle typy, dostane se nám salvy urážek a častování tituly „frigida“, „stará panna“, případně „mladá nezkušená kravka“.
A když už jsem u těch urážek, oni ti primitivní muži strašně rádi urážejí ženy...hlavně co se vzhledu týče, to mají milion poznámek, ale sami nevypadají zrovna jako Johny Depp (v mém případě Vallo Kirs, protože ten byl ve svém mládí vrchol dokonalosti, ne že by byl teď starý...). Prostě, jejich plešaté hlavy, tlusté pupky, křivé nebo zažloutlé zuby, nesymetrické ksichty a klikatě rostoucí vousy, které jim vůbec nesluší, taky nejsou zrovna k pokoukání. Když už muž začne urážet i něco jiného než vzhled, především ženiny schopnosti, je to proto, že sám má nízké sebevědomí, uložené zřejmě v jeho malém péru – to je totiž to, co si muži neustále přeměřují. Slyšeli jste někdy o ženské, která by si s jinou měřila klitoris nebo hloubku vagíny? Já ne.
Muži, kteří neustále urážejí ženy, jsou jen biologickou chybou a nejspíše si to sami v hloubi svých varlat (protože duši nemají) uvědomují, a aby byli vyšší a lepší, musejí někoho ponížit...kor pak ženu, o které lživě tvrdí, že ji milují, přičemž o lásku nezavadili ani pohledem. Takový muž není lásky hoden. Stejně tak jako výše zmiňovaní ženatí blbečci, kteří svou ženu už v teoretické rovině podvádí...a k praxi nemají daleko.

Malé hrstce inteligentních mužů se omlouvám, těm věrným, milujícím a ženu ctícím, těm se drobné nedostatky odpouští, neb je máme každý. Ostatní mohou urychleně vypadnout z mého života.
Autor Isabella Monvoisin, 04.08.2018
Přečteno 348x
Tipy 8 ... Tip / Supertip
Poslední tipující: Jeněcovevzduchukrásného, Špáďa, V.N.Losinský, Jort, Mitchoza
ikonka Komentáře (24)
ikonka Komentujících (9)

Komentáře

Duše lidská prý sídlí někde mezi mozkem a pohlavními orgány. :-) Promiň můj nevhodný mužský černý humor, to ani není koment, jen ironický povzdech nad muži a ženami...

21.05.2019 11:11:59 | Martenreagovat

Mám ráda černý humor, ale opravdu černý, až sbírá bavlnu. :-)

21.05.2019 13:36:16 | Isabella Monvoisinreagovat

Oh my blues...:-D

22.05.2019 17:15:00 | Martenreagovat

:D :D Masakr ty budeš asi drsná feministka co? Ale jo jako respekt, respekt to jo a je fakt že my chlapi tohle asi řešíme víc no jak to máme velký nevim ale řešíme no, ale je to vtipná představa jak holky někde tajně po večerech si měřej metrem hloubku vagíny a trumfujou se :D A chápu tě že máš takový pohled na chlapy po tom všem co jsi mě svěřila zatím jak jsme povídali tě plně i chápu...

21.05.2019 00:19:36 | PetrPetrreagovat

Ne každej je takovej věř mi jsou i normální chlapi jen se musí hledat a někdo má prostě radar na debily a ber to jako zkušenost a už si to fakt ohlídáš. Ale hustě si ho tady zhejtovala na max co jsem tak pročítal pár posledních věcí od tebe jen to ze sebe všecko vyklop já svůj anger posílám do textů a rapu je v tom svoboda a tohle jak ty píšeš a vyjadřuješ se to má styl a málokdo to umí takhle prostě říct a jinak mimochodem platí to doufám víš co myslim "Pan QKvééé" :D :D víš jak :D

21.05.2019 00:30:08 | PetrPetrreagovat

Jasně. :D No já nevím, možná se najde i nějaký normální chlap, ale jak píšeš, já si najdu vždycky debila, možná i proto, že dávám šanci životním ztroskotancům. Teď mě zve pořád jeden schízař na pizzu, bydlí kousek od nás, ale já mám teď v plánu se v pátek ožrat s kámoškou, budeme slavit moje narozeniny. :D Srát na plejtváky.

21.05.2019 00:36:22 | Isabella Monvoisinreagovat

No jako já nejsem feministka, nepovažuju se za feministku, jen zkušenosti s muži mé a mého okolí mě donutili vidět věci takto. :D A po poslední zkušenosti, kdy muž tvrdil, jak mi je věrný a nikde netoká a není internetový zoufalec, který by posílal péra, a přitom všechno bylo přesně naopak, názor ani nezměním.

21.05.2019 00:22:38 | Isabella Monvoisinreagovat

Myslíš, že by bylo možné, abys tady přestala vypisovat tolik vulgárních komentářů? Pokud jde o tvé texty, tak budiž, ale já bych to jako admin tedy rozhodně netolerovala, ale tvoje komentáře - a že jich tu poslední dobou fakt je - mě svou vulgaritou dost ostravujou. A ne, nedá se to přeskočit a nečíst. Navíc, nepřemýšlela jsi někdy o tom, že je možná taky problém na straně tvojí? Zkus taky takhle hrubě osočovat sebe a svý chování.

21.05.2019 10:40:40 | tall&curlyreagovat

Já když něco nechci číst, tak to nečtu. Jednoduše na to neklikej, co Tě nutí, nějaká obsese? A já se normálně nechovám k chlapům hnusně, naopak. Ale když narazíš na debílka, co Tě pořád uráží, tak si to nenecháš líbit.

21.05.2019 13:31:36 | Isabella Monvoisinreagovat

Hele, to je pořád dokola - abych zjistila, co nechci číst, tak si to musím přečíst. Nebo to má jinou logiku? A fakt nehodlám při procházení literu neustále filtrovat, jestli zase nepíšeš něco vulgárního. Liter má taky nějaká pravidla, zkus si je přečíst (zdůraznila bych bod 5), protože tady nejsi sama a je to sdílený prostor.
Pokud tě nějakým způsbem rajcuje mluvit o mužích hnusně, zkusila bych přenést tuhle věc někam jinam, s literem to nemá nic společného.

21.05.2019 14:25:40 | tall&curlyreagovat

No úvahy a fejetony přece na literární server patří, a že si komentuju vlastní díla, to je snad moje věc, ne? Moje názory jsou taky prostě moje, i když drsněji vyjádřené, já taky nikomu nic neberu. Jsi dospělá, tak snad pár drsnějších slůvek na internetu sneseš, nebo když vidíš, že píšu něco k mému dílu, tak to fakt nečti. Vyjma básní, ty sprosté nejsou a tam aspoň uvidíš, kolik jsem jich napsala MUŽŮM! :-D

21.05.2019 14:39:58 | Isabella Monvoisinreagovat

No, právě že tvůj omyl je to, že si myslíš že je to tvoje věc. Ve veřejném, síleném prostoru to jenom tvoje věc není. Např. tohle je web, který někomu patří a ten někdo stanovil pravidla, ty je porušuješ - teď jsem napsala jeden z důvodů, proč to není jenom tvoje věc. Já se pohybuju ve stejném veřejném prostoru jako ty a o tom, co snesu nebo nesnesu jistě nerozhoduješ ty.
A obsah tvých děl neřeším, otravujou mě tvoje vulgární komentáře, ostatně jak píšu hned ve svém prvním příspěvku tady výše.

21.05.2019 14:51:20 | tall&curlyreagovat

NEMLUV JÍ DO TOHO PÁČ NEMAŠ TUTÉŽ ZKUŠENOST CO ONA ANO?

30.06.2019 14:03:16 | ROSA ŽIVOTA ZRAKEM VNITŘNÍM OSVÍCENA

VÍŠ, CO? TAL? PAKUJ SE DO SKLENKY A NECH ISABELU NA POKOJI ANO?

30.06.2019 13:55:57 | ROSA ŽIVOTA ZRAKEM VNITŘNÍM OSVÍCENA

Jsem rebel, porušuju pravidla, ooo! :-D Hele, kudrlinko, že jsi to Ty, tak budu psát komentáře nevulgárně, ok? Aby se to zdejších jemných dam nedotklo. A s komentujícím budeme drsní soukromě, aby to nikdo neviděl. :-D Budeš spokojená?

21.05.2019 15:02:41 | Isabella Monvoisinreagovat

STO BODŮ PRO ISABELKU HAHAHAAHAHÁÁ :)*

30.06.2019 13:57:53 | ROSA ŽIVOTA ZRAKEM VNITŘNÍM OSVÍCENA

Tohle není rebelství.
Ale děkuji za vstřícnost.

21.05.2019 15:16:24 | tall&curlyreagovat

S tím rebelstvím to byla ironie. :-D

21.05.2019 15:21:03 | Isabella Monvoisinreagovat

Musel jsem si Vallyho Kirsa vygooglovat, abych se doňho na první dobrou zabouch taky. Hned potom, co oholím svoje klikatě rostoucí vousy a vydoluju z hloubi varlat poslední zbytky svý ztroskotalý duše, napřu svý malý péro Wallyho směrem. Díky, Isabello!

16.09.2018 22:18:59 | Alter Egonreagovat

Tak jo. :D

17.09.2018 14:32:47 | Isabella Monvoisinreagovat

Všechno na těhle seznamkách, považuju za určitý ventil a způsob úniku a a každej člověk k němu má jiný důvody, i když udělali bychom dotazníkové šetření, zjistily bysme, že pár všeobecně stejných důvodů, proč to lidé dělají se najde. Jak pro ty, co ty fotky sdílí tak pro ty, co na ně reagují...s reálných životem tohle nemá nic společnýho,) a to je jeden z důvodů.

Příklad: on ten seschlej starej padesátník ze života už nemá mnoho a doma má manželku, které slíbil věrnost až za hrob a sex spolu nemají třeba už minimálně 3 roky, a nemá ten sex ani s nikým jiným..už prostě nemůže..a pak jde na chat..protože z toho života "taky něco chce mít" a tam ho urazí mladá dvacítka, které napsal a on si na ní vybije zlost, za tu nespravedlnost, že se života nic nemá. Nedělá nic nemorálního z mýho pohledu, až na následné uražení, to se nedělá, ale zase pokud ho ta dvacítka sprostě odmítne..jak se do lesa volá.

Měla jsem tetu, která holdovala sexchatu..nebavilo ji to se svým mužem doma, a nechtěla mu být nevěrná, tohle bylo platonické...i když tetě jednou ruplo a dala si s tím jedním sraz..přijel šupák s igelitkou a že pujdou na hotel, který teta zaplatí, poslala ho alou zpátky a už to nikdy znovu neudělala,)

06.08.2018 11:57:07 | Lovelessreagovat

...mě dostala věta...chci své na první pohled nesnášenlivé psaní ještě o něco rozvinout...není vše k souhlasu, ale je to upřímné...

05.08.2018 14:21:08 | Jortreagovat

Asi to nebyl Váš záměr, když jste tvořila toto dílo, ale musím říct, že jsem se celkem pobavil. S trochou objektivity, Vás i chápu.

04.08.2018 23:26:46 | Mitchozareagovat

No když se někdo pobaví a neurazí, tím líp...páč jinak bych musela říkat něco o potrefených husách.

04.08.2018 23:28:23 | Isabella Monvoisinreagovat

© 2004 - 2020 liter.cz v1.4.6 | Facebook, Twitter